Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Włączenie się nawigacji po uruchomieniu auta


tilok
Zarejestrowani

op Witam. Posiadam w GSII phII nawigację Carminat Navigation & Communication (CNC) Cabasse. Za każdym razem po uruchomieniu auta włącza mi się ekran nawigacji. Czy jest możliwość wyłączyć tę opcję i zmienić na włączanie się ekranu radia?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2015, 15:12 przez Mati.)

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Podejrzewam, ze możesz wyłączyć by był czarny ekran, ale ekranu radia raczej nie uda się ustawić, ale poczekaj wypowiedzą się koledzy co siedzą w temacieBiggrin

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

Wprawdzie posiadam Carminat 8000, ale myślę że jest podobnie w twojej navi. Nie ma czegoś takiego jak ekran radia. Nazwa stacji, wykonawca lub częstotliwość wyświetla się tylko na górnym pasku. Jeśli nie chcesz navi to można ją "uśpić" i będziesz miał czarny ekran z paskiem na górze od radia.
A standardowo zawsze włącza się główny ekran Menu.

Odpowiedz
tilok
Zarejestrowani

op A jak ją właśnie "uśpić"?

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Wchodzisz w menu na uruchomionej i jest opcja

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
tilok
Zarejestrowani

op Ok, wyłączyłem, lecz nie ma żadnego paska. Jest tylko czarny ekran i nic więcej. Jest możliwość ustawić chodziarz zegarek, albo czy można coś innego pokombinować?

Odpowiedz
kozlarek
Zarejestrowani

jak masz joystick to włącz nawigacje i przekręć joystikiem

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

Żeby ustawić zegarek i inne rzeczy musisz wejść w Ustawienia. Znajdziesz też wiele innych opcji.

Odpowiedz
tfelek
Specjalisci

jak chcesz radio zamiast mapy naciskasz na radiu AM/FM i zamiast mapy będziesz miał same radio. tylko nie pamiętam trzeba sprawdzić czy będzie to działać jak wyłączysz zapłon.

Odpowiedz
tilok
Zarejestrowani

op Wszystko fajnie, tylko navi jest nie po naszemu i nie za bardzo czaje co jest co.

tfelek, tak właśnie teraz robię, lecz po ponownym uruchomieniu auta włącza się navi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2015, 13:14 przez tilok.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości