Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Elektryczna nagrzewnica


romek55
Zarejestrowani

Dziękuję czyli trzeba i tak organoleptycznie sprawdź czy są przekaźniki, nie ma na co liczyć że fabrycznie była ciała instalacja montowana oprócz grzałek.

Odpowiedz
romek55
Zarejestrowani

Witam wszystkich serdecznie dzisiaj wziąłem się za montaż grzałki, przekaźniki są. Mam nadzieję że bezpieczniki też, gdyby ktoś wycinał pod grzałkę 1000w to są znaki na obwodzie żeby za dużo nie wyciąć, pasuje idealnie.
Mam pytanie odnośnie aktywacji clip, czy ktoś wie gdzie to ustawić, kolega ma ale nie jest orłem, poradził żeby się spytać.dziękuje za każdą pomoc.

Odpowiedz
romek55
Zarejestrowani

Witam ponownie przypisałem grzałki w module klimatyzacji i module sterowania kabiny, w obu pokazuję grzałki 1000w. Ale jak wejdę w kalkulator wtrysku pokazuję grzałki kabiny bez,jak to ogarnąć clipem?

Odpowiedz
romek55
Zarejestrowani

Ogarnięte trzeba jeszcze aktywować UPC

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi romek55 za ten post post:
  • andrzejwa
Krzysztof Strzelecki
Zarejestrowani

Czołem. U mnie sytuacja z grzałką wygląda tak ze mam wsadzoną grzałke chyba 1000W w gniazdo na 1800W. Wnioskuje tak, bo grzałka jest przykręcona tylko na górną śrube, a do dolnej nawet nie dochodzi (grzałka jest za niska).

Ktoś włożył słabszą grzałkę kiedyś? raczej nie możliwe aby tak wycjodziło fabrycznie?
Przewody mam na wtyczke - czyli od wersji 1000W, czy moge to przerobić na 1800W ? jak wtedy uporać się ze zmianą przwodów z wtyczki na śruby ?

SC2, 1.6 grand. 2004r.

poza powyższym dodam ze cyka przekaźnik, światła przygasają i za chwile to samo, czyli uck próbuje wystartowac grzałki ale mu sie nie udaje, zakładam ze winowajcą jest regulator napięcia, czy ktoś ma jego numer valeo ?

Pozdrawiam

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości