Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH II Gaśnie przy wciśniętym sprzęgle


RafałQ
Zarejestrowani

op Dzisiaj sobie posprawdzam wszystko mam nadzieje ze dojade do domu bo zjechalem z trasy ale w strone od domu ;)

Wysłane z mojego Orange Roya przy użyciu Tapatalka

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

Miałem kiedyś takie objawy - przy uszkodzonej i nieskalibrowanej (niezaadaptowanej) przepustnicy.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

op Własnie wróciłem i co jeszcze zaobserwowałem to to że silnik gaśnie czasem nawet jak zdejme bieg czyli jak jest na luzie i na wolnych obrotach. I jak go odpalam i nie dam gazu od razu to na wolnych obrotach gaśnie. Podjechałem do znajomego mechanika mówi, żeby zacząć od silnika krokowego najpierw go przeczyścić i zobaczymy czy to cos pomoże Biggrin

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

albo to czujnik polozenia walu poszedl..

Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

op najpierw wyczyściłem silniczek krokowy ale pomogło tylko o tyle że nie gasł. Za to wchodził sam na obroty ok 5tys. i nie schodził w ogóle. Założyłem więc inny który dostałem z paroma częściami przy kupnie samochodu (dobrze że sobie przypomniałem) i jak ręką odjął. Gra i buczy Biggrin

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości