Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II DRL 2w1


A2-eR11
Zarejestrowani

w proponowanym rozwiazaniu tutaj sposob montazu jest fabryczny. homologacje swiatla tez posiadaja, wiec w czym problem?

Odpowiedz
Bora
Kobiety

więc nie ma problemu . Tym bardziej że to dedykowne do renault .
A poza tym - raczej jak już się pakuje kasę w auto to raczej się patrzy żeby było to zgodne z przepisami i w przypadku świateł zwraca się uwagę na homologację . Na allegro większość DRL są z homologacją . Chyba że to jakaś najtańsza chińszczyzna która ani nie wygląda ani nie świeci .

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Może troszke inaczej, napis dedykowane do renault to czysty allegrowy marketing.
Wiekszość aut ma sposob montowania halogenow jednakowy uniwersalny, niezaleznie od producenta auta.
Tylko niektore maja jakies autorskie rozwiazania.
Mowie tylko o lampach DRL ktore sa montowane razem z halogenami. Takze ten slogan "dedykowane do renault" to w bajki wlozyc bo do innego auta tez podejdzie spokojnie.
Wazne ze ma homologacje Thumbup

Odpowiedz
Bora
Kobiety

no najważniejsze że ma homologację , lepiej dołożyć parę zł i mieć takie jak się należy.

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Wg mnie osobiscie, to wole miec cos wlasnie w tym stylu ze podmienia sie tylko lampy halogenowe na 2w1 (czy tak jak ja mam, 3w1 - doswietlanie zakretow tam jest - fajny bajer). Nie trzeba nic rzeźbic, ucinać doklejać.. Nie rzuca sie w oczy tez zbytnio jako dodatek.

Minus jedyny chyba jest taki ze są to drozsze rozwiazania niz dolozenie zwyklego DRL jako dodatek.

Odpowiedz
Szmugler
Zarejestrowani

Założyłem coś takiego  - Model EinParts DUOLIGHT ver. 2.
Jestem bardzo zadowolony, jak jest jasno - automatycznie palą mi się dzienne a jak się ściemnia to automatem auto włącza mijania... o niczym nie muszę pamiętać.
Oczywiście jest z przeciwgielnymi i w oryginalnym miejscu zamontowane, jak dla mnie bomba...
Homologacja jest więc nikt się nie będzie czepiał.
Jak ktoś zainteresowany mogę zamieścić zdjęcia auta jak się zbiorę i zrobię fotę ;)

   
   

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

To jest dedykowane do Scenica? Działa poprzez czujnik zmierzchu w aucie czy jest jakiś dodatkowy? I cenę możesz mi podać:P

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2016, 20:47 przez maciej1486.)

Odpowiedz
gebi
Zarejestrowani

Ktoś sie orientuje jaką jest średnica halogenu chodzi mi o szklo
Scenic 2

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Wewnątrz czy na zewnątrz?

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
Szmugler
Zarejestrowani

(28-02-2016, 20:47)maciej1486 napisał(a): To jest dedykowane do Scenica? Działa poprzez czujnik zmierzchu w aucie czy jest jakiś dodatkowy? I cenę możesz mi podać:P

Jak na zdjęciu, między innymi do scenica II, pasuje idealnie, korzysta z czujnika zmierzchu w aucie- tzn załączają się mijania / wyłączają się DRL (oczywiście jak masz automat załączony, bo można manualnie) cena niestety spora bo 649 zł na allegro. Zrobię jutro jaką fotkę to zamieszczę....

     

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości