Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pomoc w wyborze felg


BONZO-CBR
Zarejestrowani

op Cześć nadszedł czas na zakup 18 calowych felg. Nie byłem zdecydowany : najpierw bardzo podobały mi się Celsium koloru grafitowego, potem Mille Miles kolor seria, potem kombinowałem szary mat , czarny połysk, jeszcze później tomason tn7
Teraz mam dwa typy:
Mille Miles kolor antracyt - prawie jak kolor auta
   
   
lub takie Rozmiar felg: 18'' Szerokość: 8'' Rozstaw: 5x114.3 ET: 45
   
   
I tu myślę zostawić kolor albo przemalować na antracyt albo coś takiego:
   

Auto mam w serii o dokładnie takie:
   
do tego dojdą na razie sprężyny eibach, jak założę to w zależności jak będzie wyglądać dołożę dystanse

Może ktoś by dowalił w jakimś programie felgi do tego auta, bo to co ja próbowałem zrobić wyszło tragicznie. Chociaż te drugi zaczynają mi się co raz bardziej podobać

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

pierwsze z góry Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
BONZO-CBR
Zarejestrowani

op Taki mam plan na jutro. Poczekam jeszcze może ktoś będzie tak pomocny i doklei zdjęcia do auta i w mózgu mi się rozjaśniBiggrin

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Najlepiej przymierzyć na aucie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
BONZO-CBR
Zarejestrowani

op Pierwsze przymierzałem, a dokładniej przystawiałem do auta i wyglądają lepiej niż na zdjęciach, Drugich niestety nie mam jak podejżeć

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Jak dla mnie plusem jedynki jest to że to ładna nawet bardzo ładna seria! !!!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

tak te pierwsze są duuuuużo lepsze Biggrin

Odpowiedz
Bora
Kobiety

Pierwsze wymiatają!!!

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

j.w nie masz co się bardzo zastanawiać... nr 1 nie ma konkurencji Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
twinsiak79
Zarejestrowani

jesli pozwolicie-podłącze się pod temat. http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-or...41ea9cfe90 .moje pytanie czy felgi które wkleiłem w linku to zwykłe 17 czy może tam jest wbudowany czujnik cisnienia?podejdą zwykłe opony czy jakaś droższa wersja?

p.s. nie sugerujcie się stanem felg.chodzi mi o wzór a nie o konkretne egzemplarze

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015, 08:15 przez twinsiak79.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości