Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pomoc w wyborze felg


BONZO-CBR
Zarejestrowani

op Felgi kupione, dziękuje wszystkim za pomoc w doborze. Werdykt co do szerokości nie był jednoznaczny i właśnie o to w tym chodzi żeby każdy się mógł wypowiedzieć. Czekam na springi i mam czas na szukanie innych lub zdecydowanie się na zakup opon Nexen n8000. Opinie i cenę ma dobrą bo za komplet 1300.
Czy ktoś z Was na takich jeździł? Czy cena faktycznie dobra czy jeszcze poczekać ?
Gość od którego kupowałem felgi miał jeszcze 16 seria w kolorze jasny brąz - fajny kolor jak ktoś ma brązowe auto
http://allegro.pl/renault-scenic-iii-201...39615.html
W ogóle auta jakie u niego widziałem same nowe po dzwonie rozkładają i na części idą. Takie młode cmentarzysko Renault i Dacia. Jak się na oglądałem to do domu wracałem dużo wolniej
Najbardziej wnerwiające jest że handlarze u takich się zaopatrują w ćwiartki i potem robią z czterech jedno...

Jak uskładam komplet to wrzucę foty

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi BONZO-CBR za ten post post:
  • Bora
Bora
Kobiety

super Biggrin czekamy na foty w Twojej galerii Biggrin

Odpowiedz
twinsiak79
Zarejestrowani

Mati te Twoje felgi mają czujniki ciśnienia?

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

hmm... raczej nie.. i mam w komp wyłączone

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
BONZO-CBR
Zarejestrowani

op W oczekiwaniu na sprężyny (producent się coś ociąga mają być z prawie miesięcznym poślizgiem) zaszła mała zmiana. Z 126,2KM I 294,6Nm zrobiło się 152,5KM I 358,7Nm. Różnica w dynamice jest znaczna. Najlepszy efekt odczuwalny jest na 4 i 5 biegu. Nie miałem za bardzo możliwości porządnie przetestować ponieważ mój 5 letni syn uparł się na naukę zmiany biegów. Jak trochę pojeżdżę to opisze swoje spostrzeżenia, gdzie było robione czy warto itd. Można było osiągnąć lepszy wynik ale trochę się boję zwiększać tak mocno moment. Jak coś to mam możliwość darmowej zmiany ustawień (płaciłbym tylko za hamownie)

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi BONZO-CBR za ten post post:
  • PRZEMO
BONZO-CBR
Zarejestrowani

op Tak wyglądają 18 calowe felgi o szerokości 7,5 cala z oponą nexen n8000 225/45/18

Na taki efekt liczyłem, lekko wystaje rant opony zakrywając felgę a sama opona nie ma balona jest tak na równo

       

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi BONZO-CBR za ten post post:
  • PRZEMO




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości