Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I O co chodzi z tą deską rozdzielczą? Coś mi schodzi.


44ra88
Zarejestrowani

op Siemanko

Mam problem z deską rozdzielczą, a konkretnie z jej środkiem i wyglądem. Jest pokryta czymś dziwnym. Nie wiem czy to schodzący lakier, czy może jakiś specyfik do plastików.
Jak jest zimno jest stały, natomiast jak troszeczkę cieplej to się lepi. Schodzi poprzez pocieranie czy nawet paznokieć.


Jeśli to jest jakiś specyfik to zmyje i po problemie, ale pod tym jest inny odcień, bardziej srebrny niż beżowo/kakaowy jak cała reszta wnętrza i może to kiepsko wyglądać.
Macie podobny problem , czy może srebrzysty środek to standard i mogę śmiało pozbyć się tego dziadostwa.  

Aby sprawę bardziej ukazać, wrzucam kilka zdjęć w chmurze : https://onedrive.live.com/redir?resid=90...lder%2cJPG

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Obstawiam brud na "plaku". Skontaktuj się z acidmk, on czasem odwiedza Częstochowę, może obada to jakoś organoleptycznie

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Dokladnie to brud. Tez to mialem w okolicy przycisku start i na radiu;/ najprostrzy srodek do plastikow sobie poradzil;)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
44ra88
Zarejestrowani

op No, tak, tylko nie wiem czy wy dobrze rozumiecie.
Ten "brud" jest po całości, a to podrapane jest jakby oryginalnym kokpitem. Oto wam chodzi?

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

Daj zdjęcia, bo tak to tylko gdybanie.

Thumbup
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Zdjęcia widziałem, zdrapany osad wg mnie to po prostu tłuszcz i kurz, który osiadł na desce, przykleił się do jakiegoś plaka, którym wcześniej deskę traktowano.

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

jak tak, to szczoteczka, APC i jazda Biggrin

Thumbup
Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Moim zdaniem to jest taka "ala gumowa" powłoka, która pokryty jest właśnie panel radia i klimatyzacji, a także uchwyty drzwi przednich.
Mam tak samo, i tylko w okolicach najbardziej eksploatowanych miejsc jak właśnie klamki czy okolice guzika start/stop, bądź slotu na kartę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2015, 15:20 przez Fyox.)

Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

U mnie to samo dzieje się na panelach sterowania szybami. Niestety, to normalny objaw zużycia i raczej nic się z tym zrobić nie da.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Wystarczy dbac i konserwowac a nie walic plak;)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości