Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

INNY Rozrząd megane II 1,6 16V


funkoval
Specjalisci

Za kilka miesięcy jest nowy rok i nowy budżet, święta będą wspomnieniem, a i pod choinką może się "małe conieco" znajdzie na KZFR

Odpowiedz
Bora
Kobiety

op pod choinkę to ja muszę co nieco dzieciom i mężowi sprawić , także na przypływ nie liczę Biggrin
a jaki koszt tego KZFR ?

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(05-11-2015, 18:56)Bora napisał(a): pod choinkę to ja ... na przypływ nie liczę Biggrin

Byłaś niegrzeczna? Może jednak coś Ci-kołaj znajdzie.

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

http://allegro.pl/kolo-zmiennych-faz-roz...59228.html

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Online
KZFR to jakieś 400 zł więc podwoi Ci koszta części, wymieniać czy nie ? trudne pytanie.

Odpowiedz
Bora
Kobiety

op KZFR nie wymieniam .
Zamawiam więc komplet który mi pio podesłał Biggrin

Odpowiedz
Marian1981
Zarejestrowani

Bora w tym linku jest pompa firmy kraft, ina to pozostałe części. Może ktoś się wypowie, czy warto brać z tą pompą?

ps
Ja mam założoną pompę dolz i reszte z renault z tego sklepu: http://allegro.pl/rozrzad-pompa-scenic-m...11930.html

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Kraft to jedynie plyn do naczyn najwiekszy bubel. Wszystko maja tanie i tandetne

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
micmatus
Zarejestrowani

Witam. Posiadam od niedawna megane II kombi 1.6 16v 82 kw. Po wymianie rozrzadu auto sie dlawi i poszarpuje. Rozrzad wymienial spec nie zakladajac blokad. Bylem w kilku warsztatach min reno car w gdansku gdzie kur... wymienili swiece i nie wiem co nagrzebali ze kilka bledow sie wysypalo i jechac sie da. Inni mechanicy na sugestie ze moze rozrzad zle zlozony twierdza ze na pewno nie bo bledu nie wywala i tylko by chcieli wymieniac wszystko po kolei bo moze sie trafi. Moje pytabie do Was czy przy zle zlozonym rozrzadzie moze nie wskazywac bledu a objawy beda takie jak opisalem? Prosze o pomoc bo juz nie mam nerwow na tych specjalistow co skubią za czesci i robote a auto i tak nie dziala jak powinno

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2016, 11:15 przez micmatus.)

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
(23-11-2016, 11:15)micmatus napisał(a): Po wymianie rozrzadu auto sie dlawi i poszarpuje. Rozrzad wymienial spec nie zakladajac blokad.
jedz do niego niech poprawia

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości