Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

usb do fabrycznego sc II ph II


Oktawiusz
Zarejestrowani

Tylko zamiast fabrycznej zmieniarki

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Czyli wydatek rzędu 300 pln... :/

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

USB to dosyć spora fanaberia, 300 zł to wcale niedużo. Dorzuć sobie zwykły AUX. Koszt niewielki. Ja zrobiłęm sobie od razu z modułęm Bluetooth z alledrogo i rzucam dźwięk z telefonu bezprzewodowo. Kable to już przeżytek.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Oktawiusz, ostatnio wyciągałem moją zmieniarkę i nie było tam miejsca na dodatkowe kostki AUX. Wiem, że część radia jest pod siedzeniem pasażera, a tuner w bagażniku. Jak i gdzie mam podłączyć ten kabelek AUX w moim Szczeniaku? I co to ten moduł Bluetooth, znaczy, jak to znaleźć??

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

ale to nie do zmieniarki. Mylisz pojęcia.

AUX to wyprowadzenie na sygnał dźwięku. W radiu przełączasz na AUX i puszczasz sygnał z telefonu, mp3'jki albo innego źródła podpiętego np. wtyczką mały jack. Ja pod takiego jacka mam podpięty moduł bluetooth Auxa podpina się pod radio lub pod amplituner w zalezności od modelu. W radio z tyłu lub w apli pod siedzeniem z tyłu.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Oktawiusz wiem, że to nie do zmieniarki. Pisałem tylko, że wyjmowałem zmieniarkę i tam nie było miejsca na wtyczkę aux.
Generalnie chodzi mi o to, gdzie u minie radio cabasse auditorium i nawigacja carminat 8000 i grand scenic mam podłączyć ten kabel do aux i jaki kabel potrzebuję. Wiem, że mam jakiś sprzęt pod siedzeniem pasażera i radio w bagażniku. Nie wiem, czy cały sprzęt jest pod tylnymi siedzeniami jak w krótkim.
Poza tym byłbym wdzięczny jakbyś wskazał co to za magiczna puszka z bluetoothem pod aux.

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Kupiłe dokładnie w tej aukcji http://allegro.pl/odbiornik-adapter-blue...36134.html
Gdyby dla potomnych wygasła to szukamy po linku http://allegro.pl/listing/listing.php?or...i-1-4-0907

Jest tego od groma

Ja tylko pociągnąłem stałe zasilanie do tego z zapalniczki i wrzuciłem tam kawałek starej ładowarki od gpsu, bo akurat miałem taką ale można dać cokolwiek z USB.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Oktawiusz za ten post post:
  • Adrian19820
michumal
Zarejestrowani

No dobra, ten adapter to tylko połowa odpowiedzi na moje pytanie jaki kabel mam kupić i gdzie go podłączyć żeby mieć wyjście aux?

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Zobacz to https://www.youtube.com/watch?v=eYsm0HgE64I

U Wadery podłączaliśmy w tym samym miejscu a ma kolorową navi u siebie. Kabel trzeba skonstruować samemu. Gotowców nie ma

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Ok. Dzięki. Bede musiał pokombinowac. Biggrin

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości