Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Jaki olej do Renault?


PRZEMO
Administratorzy

Mamy na forum użytkownika CzarnePaliwo znawca wręcz specjalista od oleju. Wielu już z nas mu zaufało

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

Panowie chce zmiec olej z super mobil 3000 full syntetyk 5w40 na ELF jaki elf mam kupic? bardzo prosze o pomoc

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

A czemu ELF?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

(11-02-2016, 18:49)PRZEMO napisał(a): A czemu ELF?

PRZEMO  bo remont silnika chce zeby nowy olej byl i jest polecany do renualt Francuscy producenci samochodów

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ja się wyłączyłem z elf tym bardziej że masz silnik nowkę. Zobacz do mnie do galerii

Musi spełniać normę RN i tyle

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2016, 18:56 przez PRZEMO.)

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi PRZEMO za ten post post:
  • hubert
DENIS4244
Zarejestrowani

(11-02-2016, 18:55)PRZEMO napisał(a): Ja się wyłączyłem z elf tym bardziej że masz silnik nowkę. Zobacz do mnie do galerii

Musi spełniać normę RN i tyle

Musi spełniać normę RN i tyle tzn? i jaki olej bedzie dobre?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Najlepiej zapytaj CzarnePaliwo to spec.
Ja do SII mam Penrite HPR A DO GSIII Penrite C4 chyba

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

(11-02-2016, 19:02)PRZEMO napisał(a): Najlepiej zapytaj CzarnePaliwo to spec.
Ja do SII mam Penrite HPR A DO GSIII Penrite C4 chyba

hmmm ja juz nie wiem :Sad chce zeby byl dobre olej 5w40 i czy bo remont silnika dalej bedzie 5w40 full syntetyk?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

W mojej ocenie 5w40 full syntetyk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

(11-02-2016, 19:11)PRZEMO napisał(a): W mojej ocenie 5w40 full syntetyk

to juz cos :Biggrin jeszcze jaki ?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

4 gości