Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Strzelające zawiasy


Maniek7
Zarejestrowani

U mnie jest to samo i z tego co mi mechanik mówił to cena za część oscyluje w granicach od 300 do 500( bo nie pamięta) i trzeba do ASO dzwonić i pytać.

Odpowiedz
Espera
Zmien mechanika, bo bajkopisarz

Odpowiedz
boro
Zarejestrowani

Ogranicznik u mnie strzelał z jednej jak i z drugiej strony. Trzeba zdejmować drzwi wymienić a potem jest zabawa z ustawieniem drzwi bo za pierwszym razem ciężko ustawić

Odpowiedz
Maniek7
Zarejestrowani

(08-06-2014, 08:47)Espera napisał(a): Zmien mechanika, bo bajkopisarz

Zobaczymy jak zadzwonię do ASO nie wiem czy bajko pisarz koleś jest naprawdę konkretny i Sam przez kilkanaście lat pracował w ASO Renault więc uważam że zna się na tym co robi, wystarczy spojrzeć nawet na ilość klientów jaką ma, a poza tym mam znajomych którzy już od kilku lat u niego auta serwisują i są bardzo zadowoleni, na innych Forach Renault też go polecają. Mogę go śmiało każdemu polecić. http://www.amfservis.com/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2014, 10:00 przez Maniek7.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Te zawiasy dają się naprawić, czytałem gdzieś opis regeneracji.


Mobile

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Maniek7
Zarejestrowani

Ja też czytałem że trzeba zaspawać ale nie zawsze to daje rezultat, bo musi być to bardzo dokładnie zrobione...

Odpowiedz
Espera
W mojej trojce po roku z lewej strony zaczal strzelac. Kombinowalia ale i tak skonczylo sie wymiana. Bez zdejmowania drzwi.

Odpowiedz
Maniek7
Zarejestrowani

(08-06-2014, 10:02)Espera napisał(a): W mojej trojce po roku z lewej strony zaczal strzelac. Kombinowalia ale i tak skonczylo sie wymiana. Bez zdejmowania drzwi.

Tak dokładnie jak mówisz, bo da się to zrobić bez zdejmowania i dobrze by było mieć kogoś do przytrzymania drzwi i tyle...

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

Powiedzcie, czy do naprawy strzelającego ograniczika drzwi wystarczy zakup i wymiana tego elementu ?
http://allegro.pl/renault-scenic-ii-zawi...79474.html

Odpowiedz
Bora
Kobiety

Boro wymienił - a kupił używkę ze szrotu - i jest bajka Biggrin nic nie strzela już drugi rok Biggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości