Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pomoc dla laika cz.2 - a może jednak Modus? - oceńcie!


krzysztofkrzysztof
Zarejestrowani

op Dziękuję wszystkim za posty w temacie: "Pomoc dla laika - kupuję SCII w automacie - oceńcie!" Clap

[size=small]Z racji że to samochód miejski dla żony, bardzo mocno rozważam jeszcze Renault Modus http://otomoto.pl/oferta/renault-modus-p...ydGf7.html

lub http://moto.gratka.pl/tresc/renault-modu...55935.html

Proszę o opinię.

Czy jest ktoś z okolic Piaseczno-Góra Kalwaria-Grójec kto pomógłby mi w profesjonalnej ocenie stanu samochodu? Oczywiście za odpowiednią opłatą

Na temat 1-szej oferty mam następujące dane:
- w serwisie Renault nie ma żadnej historii
- ale sprzedający ma dokumenty jak w załączniku
- podobno tylko drzwi były lakierowane (przytarcie)

Załączone pliki

Miniatury
               

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2015, 16:30 przez krzysztofkrzysztof.)

michumal
Zarejestrowani

Nie ma nic o pochodzeniu auta, który właściciel? Auto jest na rejestracji z pod poznańskiej Wrześni, a gość sprzedaje je pod Warszawą. Jakieś to dziwne. Na trzeciej fotce masz wartość niecałe 8000 kupiony w 2011 roku od jakiegoś francuza. Wartość może być zaniżona do kupna, ale po 4 latach sprzedawać za 12900?? Przebieg zupełnie niezwykły jak na 10 letnie auto. To wychodzi 6800 rocznie, co daje zaledwie 570 km miesięcznie. No ale podobno cuda się . Nie myśl, że chcę Cię zniechęcić do auta, po prostu po tych kilku faktach, należy auto dokładnie naocznie i kompem prześwietlić.

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
scrabi
Zarejestrowani

masz dokładne dane poprzednich właścicieli zadzwon do nich może cos wiecej sie dowiesz niż tylko od sprzedającego w komisie

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Afer
Zarejestrowani

Jestem "świeżo" po kupnie samochodu z zagranicy a konkretnie z Niemiec.
Otrzymałem wszystkie niemieckie dokumenty samochodu, w jednym z nich były dane Niemca, poprzedniego właściciela.
A cała historia samochodu była do odczytania w serwisie Renault od tzw zerowego przegladu po ostatnią naprawę/przeglad dlatego wiem, że samochód z 2005 roku ma przebieg prawdziwy 134 tysiące.
Dziwne, że nie ma jego historii... Chyba, że we Francji inaczej to traktują niz w Niemczech.
Pozdrawiam.

maciej1486
Zarejestrowani

90% aut z francji nie ma papierów.

Wojtgda
Zarejestrowani

każdy szanujący się francuz ma warsztat i stację tankowania w bloku, więc po co jeździć gdzieś po salonach wymiany robić???

scrabi
Zarejestrowani

(27-11-2015, 07:40)Wojtgda napisał(a): każdy szanujący się francuz ma warsztat i stację tankowania w bloku, więc po co jeździć gdzieś po salonach wymiany robić???[/quote[quote="Wojtgda" pid="181680" dateline="1448606439"]każdy szanujący się francuz ma warsztat i stację tankowania w bloku, więc po co jeździć gdzieś po salonach wymiany robić???
Nie czaje .Stacje tankowania w bloku? byłem we Francji juz kilka razy i igdzie jeszcze niewidziałem Stacji paliw w budynku wielorodzinnym, a co ma tankowanie do wpisów w książce serwisowej,albo odnosnie historii pojazdów

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Wojtgda
Zarejestrowani

Przyklada Paryz warsztat w apartamentowcu i tak samo jest pelno stacji paliw
http://figandpeartree.com/2014/04/08/our...hbourhood/
pio555 napisał 27-11-2015, 19:31:
Proszę wrócić do dyskusji na temat

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2015, 19:31 przez pio555.)

SPECJAL
Zarejestrowani

Auto jest z Belgii a nie z Francji - tak wynika z pieczątek. Dziwne jest że na My Renault nie ma żadnego wpisu, wyskoczyło tylko data 24-10-2005 i wyposażenie

scrabi
Zarejestrowani

(27-11-2015, 19:27)Wojtgda napisał(a): Przyklada Paryz warsztat w apartamentowcu i tak samo jest pelno stacji paliw
http://figandpeartree.com/2014/04/08/our...hbourhood/
Sorki razja nawet w Barcelonie sa takie w sumie pełno tego tam .Zapomniałem o tym na śmierc

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości