Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Renault Scenic IV


lolo001
Zarejestrowani

I to pewnie przez ten trzeci rząd siedzeń w Grandzie, tylne drzwi powiększono a przednie pomniejszono Sad Auto duże, ale dla "mniejszych" kierowców niestety. Nie oglądałem "krótkiego" i nie wiem czy tam też nie odwalili takiego numeru, więc jak kto widział to niech da info

Odpowiedz
hubert
Zarejestrowani

w obydwu jeszcze jedno cudo na tylnej kanapie na skrajnych jej końcach zastosowano. Chodzi o dźwignie składania tylnej kanapy, przy dłuższej jezdzie może dobrze uciskać boczki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2017, 19:26 przez hubert.)

Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

Innymi słowy mają już materiał na lifting. A auto dopiero do sprzedaży weszło.

Wysłane z telefonu

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz
diabel
Zarejestrowani

Szkoda tego trzeciego rzedu. Ostatnio u siebie korzystalem i przy odpowiednim skonfigurowaniu wnetrza w ScII phI jechalismy w 6 osob w tym dwoch chlopow 1,90 m, fotelik z malym, a w bagazniku siadla moja mama ponad 1,70m i byla zaskoczona iloscia miejsca.

wysłano z HTC 820

Kocham Reanult, bo montowali czujnik światła, deszczu i hands free w czasach gdy Volkswagen schodził z drzew, a Opel po 100 latach produkcji uczył się zabezpieczeń antykorozyjnych.

Diabelski Grand Scenic [SII PHI] Luxe Privilege 2.0T [F4R 776]
Odpowiedz
Kacper2.0T
Zarejestrowani

szkoda tylko że felgi 20cali są jako koła standardowe i nie ma mniejszych :/

Odpowiedz
ryjas
Zarejestrowani

Dla mnei kwestia kół powoli przestaje być problemem. Tzn problemem jest cena opon (aczkolwiek są tańsze niż tradycyjne 20 calówki) ale sam rozmiar moż ebyć tutaj zaletą. Nie podobaja mi się te sygnały o ciasnocie w środku.

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Podobno cena opon ma byc taka jak za opony 205/55 R17.
Podobno... Pozyjemy zobaczymy.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi A2-eR11 za ten post post:
  • cviatec
hubert
Zarejestrowani

(16-01-2017, 14:28)A2-eR11 napisał(a): Podobno cena opon ma byc taka jak za opony 205/55 R17.
Podobno... Pozyjemy zobaczymy.

Hej, W ASO cena tej opony to 700 tak mi powiedział gość podczas jazdy testowej :Biggrin według niego to dobra cena Biggrin  myśle że poniżej 450 nie ma co liczyć za opone. A co w przypadku jak felga się sypnie :Biggrin ?

Odpowiedz
twilk7
Zarejestrowani

Opony to 195/55/20 ich cena to 560 polskich złotych. Auto bardzo dobrze trzyma się drogi na tych butach. W krótkim ciasno nie jest.
Ma kilka innych mankamentów, wiem, bo przejechałem tą zabawką 1700 km.

Odpowiedz
hubert
Zarejestrowani

(16-01-2017, 18:59)twilk7 napisał(a): Opony to 195/55/20 ich cena to 560 polskich złotych. Auto bardzo dobrze trzyma się drogi na tych butach. W krótkim ciasno nie jest.
Ma kilka innych mankamentów, wiem, bo przejechałem tą zabawką 1700 km.


podzielisz się jakie ? po takim dystansie wiesz najwiecej...

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości