Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Mini remont: drążek, sworzeń, przegub, amorki


scrabi
Zarejestrowani

(30-11-2015, 06:44)andrzej27r napisał(a): Jesli chodzi o spręzyny,warto zobaczyc ostatni zwój na dole ,z prawej strony bo tam zazwyczaj się kruszą ,lewa strona jakoś mniej dostaje w kość .
Pierwsze słyszę żeby sprężyna sie kruszyła....Zazwyczaj pękają.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
andrzej27r
Specjalisci

kwestia nazwania,pewnie,że sprężyna pęka ;p osobiście robiłbym całe zawieszenie od razu i na koniec geometria ,raz wydać i zapomnieć o problemie ,wiem ,ze sporo kasy za części ,ale nie trzeba kilka podejść do auta robić .

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2015, 18:49 przez andrzej27r.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Czy sugerujecie coś jeszcze wymienić tak "na zaś" przy okazji rozbierania powyższego ?
Jestem na etapie kompletowania części. W grudniu chcę jeszcze wszystko zrobić.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

To co wcześniej napisałem jest nadal aktualne. Wymień oba drążki, oba sworznie, umyj i przesmaruj przegub. Możesz jeszcze wymienić końcówki drążków chyba, że są jeszcze świeże. Tarcze, klocki amory i sprężyny na wiosnę.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Drążki i końcówki już zakupione. Pozostała, sworznie, osłona przegubu i ewentualnie sam przegum jak będzie koniecznosć

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Ile za koncowki i sworznie dales?

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Sworzni jeszcze nie kupiłem. Drążki i końcówki mam kupione używane z auta, na którym jeździły bardzo bardzo krótko. Są jak nowe. Ceny pozwolę sobie nie upubliczniać ale jest warta grzechu Biggrin

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

op Sworznie będą TRW, drążki i końcówki tyż.
Osłona przegubu Sasic - nada się czy to bez różnicy i wziąć najtańszą ?
Przegub Protechnic - jak wyżej, to jakiś shit czy nie ?

Guma stabilizatora tez jest do wyboru Sasic 10zł a ori Renault 69 Sad Co poczać

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015, 22:34 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
midar
Zarejestrowani

jak nie strzela przegub zostawiłbym stary. Nowy nie wytrzyma tyle co stary(dołóż tylko świeżego smaru). Oslone można dać tańsza pod warunkim że jest miękka. Jak sztywna to kupuj orginał.

Wysłane z mojego Grand X In przy użyciu Tapatalka

Gdy jesteś sam pilnuj swoich myśl, a jak z kimś-to swojego języka!
Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

dokładnie jak przegub nie strzela to go zostaw, a z własnego doświadczenia odpuść sobie sasica i poszukaj czegoś lepszego.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości