Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Nowy lakier -customowy


pio555
Junior Administratorzy

(03-12-2015, 14:08)larson napisał(a): Mam trochę gotówki
nie wiem ile kosztuje lakier ale samo lakierowanie scenica w całości to koszt ok 6-7 tys

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

ale kolega chyba nie pytał o koszty ?
Mi się bardzo podobają nowe kolory na Renault oraz na Mazdach. Mają specyficzną głębię koloru, która wygląda mega efektownie.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Bora
Kobiety

To mi z tych wszystkich najbardziej się podobają - SG106 /SG109 i SG113 Biggrin
Jak masz taką kasę do zainwestowania to będzie mega efekt Biggrin

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Zolty kolor czarny grill i inne dodatki gleba i dobra felga to jest to;) w megane III widzialem taki kolorek

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Sirius na MIII może wyglądać fajnie, na Sceniku - raczej nie, z uwagi na bryłę.

Z custom'em jest tak, że robi się pod swoje upodobania i gusta, a nie cudze, więc ja się wstrzymuję z opiniowaniem Naughty

Odpowiedz
kowal
Zarejestrowani

Jaki byłby koszt pomalowania auta takim lakierem? Mówię tutaj o całkowitym koszcie.
pio555 napisał 31-01-2017, 19:18:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami. Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 powinien znajdować się w Powitaniach.
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach. http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2017, 19:18 przez pio555.)

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

kowal, zapraszam Cię najpierw tutaj https://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania

Mówiąc o koszcie, myślę że taniej będzie okleić auto

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

(03-12-2015, 14:08)larson napisał(a): Chciałbym położyć nowy lakier, bo ten jest dosyć mocno zniszczony. Auto że tak powiem po przejściach mimo, że nie jest jeszcze stare.
Mam trochę gotówki, więc chciałbym go trochę odpicować. Lakiery customowe podobały mi się od zawsze.
Wiem mniej więcej ile będę musiał wydać.... chciałem się was poradzić w sprawie wyboru koloru Biggrin

Zwariowałeś? Koszt lakierowania przekroczy wartość samochodu. Skoro auto jest po przejściach to daj sobie spokój z takimi inwestycjami. Znajdź kogoś kto Ci położy taki lakier jak zaśpiewa cenę to pójdziesz jak zły. Tak w ogóle to lakiery piękne. Szkoda takiego lakieru na SC II. Taniej wyjdzie kupić te elementy w kolor które są porysowane. Za drzwi w kolor dasz 100-150 zł., maska 200-250 zł. Kto by teraz lakierował całego Scenica masakra.

Odpowiedz
wiecho
Zarejestrowani

koszt nieadekwatny do wartości auta

[Obrazek: 3184033.png]
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Bez przesady SC III nie jest taki tani.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości