Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

ESP - ASR


pio555
Junior Administratorzy

(03-12-2015, 16:39)Ayran40 napisał(a): Muszę 
nadmienić iż z tą przypadłością już go kupiłem 
może sie okazać ,że nie masz a panel z "przyciskiem jest na sztukę"-ale wtedy trójkąt powinien się załączać przy uruchamianiu
dział Ci ABS i ASR?
sprawdź co pokaże myrenault czy masz ESP
może uszkodzony moduł ESP?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015, 16:46 przez pio555.)

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
szczeniakpl
Zarejestrowani

A czy to normalne, jak nie ma ESP czy kontrolka zapala się na moment po zapłonie przy uruchamianiu ?

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

(03-12-2015, 17:06)szczeniakpl napisał(a): A czy to normalne, jak nie ma ESP czy kontrolka zapala się na moment po zapłonie przy uruchamianiu ?

normalne

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Ayran40
Zarejestrowani

opmyrenault jest, że posiada ESP

Odpowiedz
mariusz#
Zarejestrowani

Panowie odkopie trupa.A jak nie ma wyłącznika i nie zaświeca się kontrolka przy uruchomieniu silnika to znaczy definitywnie że systemu nie ma. Dziwi mnie trochę ta sytuacja bo wydawało mi się raz jadąc trochę szybciej w zakręcie że auto zachowało się tak jakby ten system był. Nie mogę sie zalogowac do myrenault bonie przyjmuje mojego vinu

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Nie ma wyłącznika, nie ma systemu, niestety.

Odpowiedz
skrodzka
Zarejestrowani

Ja po zmianie licznika muszę komunikat uaktywnić. Bo nie podałem że mam i nie świeci mi się nic. A na starym uszkodzonym było wyświetlane. Trzeba clipa do tego?

Odpowiedz
jarcun
Zarejestrowani

Czy ma ktos info jaki nr lub jakie nr pompy abs/esp pasują do naszych scenicow?

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Nr oem: 7701068468

Odpowiedz
Wozny84
Zarejestrowani

Witam, od niedawna posiadam Scenica który według VIN jest wyposażony w ASR i ESP. ASR działa, można to wyłączyć przy kierownicy przyciskiem i jest komunikat że wyłączony. Teraz ostatnio nadarzyła się okazja żeby sprawdzić działanie ESP (po opadach śniegu) i niestety według mnie nie działa. Samochód jeździ bokiem i nie świeci się kontrolka sygnalizująca że ESP się uruchamia. Nie wyświetla się żaden błąd, ASR działa normalnie. Przed zakupem był podpinany do CLIP i nie był żadnych błędów w żadnym systemie (Choć nie pytalem czy jest ESP). Czy w związku z tym może być tak że tego ESP nie posiadam? Czy jest to kwestia uszkodzenia lub niepoprawnego działania? Jest jakaś możliwość sprawdzenia czy taki system znajduje się w aucie bez podpinania do komputera? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2017, 21:47 przez pio555.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości