Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Transmiter fm


adi84
Zarejestrowani

(14-04-2016, 18:58)rygi3l napisał(a): Witam. Pomożecie? Polecilibyście jakiś adapter Blouetooth do zapalniczki z wejściem AUX i nienaganną jakością dźwięku? Taki do 100zł.
Ma służyć do tego: muzyka leci z telefonu przez bluetooth do tego transmitera/adaptera i on przez kabel aux niesie muzyke do radia. Kabel aux jest krótki i mało wygodny w używaniu dlatego pomyślałem o takim rozwiązaniu. Ktoś ma?

Anie lepiej kabelkiem aux połączyć tel i radio? Bezpośrednio. Chyba że nie masz wyjścia aux w tel.

Odpowiedz
rygi3l
Zarejestrowani

(14-04-2016, 20:06)adi84 napisał(a): Anie lepiej kabelkiem aux połączyć tel i radio? Bezpośrednio. Chyba że nie masz wyjścia aux w tel.

Przecież napisałem, że mam krótki ten kabel i niewygodnie się go używa, dlatego szukam takiego czegoś.

http://allegro.pl/adapter-audio-odbiorni...93398.html

Ma ktoś może takie coś? Nie wiem po prostu czy czymś różni się jakość przesyłania dźwięku przez bluetooth tych z allegro za 30zł, a tych markowych za 100zł.

Odpowiedz
adi84
Zarejestrowani

Ja mam w busie po bluetooth telefon do rozmowy i jakość ok. Ale jak z muzyką ?? Nie wiem.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi adi84 za ten post post:
  • rygi3l
maciej1486
Zarejestrowani

Jeżeli połączenie idzie przez aux do radia to jakość będzie taka jak byś podłączył bezpośrednio telefon do radia poprzez kabel AUX Biggrin

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi maciej1486 za ten post post:
  • rygi3l
rygi3l
Zarejestrowani

(14-04-2016, 20:45)maciej1486 napisał(a): Jeżeli połączenie idzie przez aux do radia to jakość będzie taka jak byś podłączył bezpośrednio telefon do radia poprzez kabel AUX Biggrin

No, ale jednak muzyka jest przesyłana przez bluetooth najpierw..
No, ciekawi mnie to, właśnie czy nie ważne jaki moduł blu, zawsze będzie tak samo czy jednak są jakieś lepszej jakości..

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Jak już to prędkości przesyłania BT

Odpowiedz
sportway
Zbanowani

Poszukaj pod hasłem "zmieniarka mp3 Renault".

Odpowiedz
RobercikN
Zarejestrowani

(14-04-2016, 20:49)rygi3l napisał(a):
(14-04-2016, 20:45)maciej1486 napisał(a): Jeżeli połączenie idzie przez aux do radia to jakość będzie taka jak byś podłączył bezpośrednio telefon do radia poprzez kabel AUX Biggrin

No, ale jednak muzyka jest przesyłana przez bluetooth najpierw..
No, ciekawi mnie to, właśnie czy nie ważne jaki moduł blu, zawsze będzie tak samo czy jednak są jakieś lepszej jakości..
Ja mam transmiter FM. Lacze sie po bluetooth z telefonem a transmiter po FM z radiem. Dodatkowo transmiter ma dwa porty USB do ladowania tel. Dla mnie bajka, nie slysze szumow na standardowym audio w samochodzie. To co mam to Xiaomi RoidMi. Jak uslyszalem jakosc dzwieku u mnie to od razu kupilem drugi. Mam go na odsprzedaz za 70zl

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości