Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

[GSIII ph II] Proszę o opinię


TomaszB
Moderatorzy

(04-12-2015, 17:28)funkoval napisał(a): To jest IP, na przedostatnim zdjęciu jest na słupku/ramce tylnych drzwi plakieta z napisem Initiale.
A że od handlarza, to patrz zamazane tablice - to nie są blachy rejestracyjne, tylko plakiety komisu.
Faktycznie to IP, cofam zatem to co napisałem wcześniej, człowiek całe życie się uczy. Czy to nie są czasami francuskie tablice ?

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Nie, bo błękitny pasek jest po pierwsze za wąski, po drugie - symetrycznie po obu stronach blachy.

Ciekawostka - nadal nie wiem, czy IP występuje w krótkim, czy tylko w grandzie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2015, 21:36 przez funkoval.)

Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Tablice z Francjihttp://www.tablicerejestracyjne.pl/tablice-rejestracyjne/francja
A z reguly z tego kraju auto nie przyjezdza cale.

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM 
Diagnostyka komputerowa, mechanika, blacharstwo, lakiernictwo


Odpowiedz
emikal10
Zarejestrowani

op
(04-12-2015, 21:44)krzysztofk napisał(a): Tablice z Francjihttp://www.tablicerejestracyjne.pl/tablice-rejestracyjne/francja
A z reguly z tego kraju auto nie przyjezdza cale.

Tak samochód jest z Francji i nie jest zarejestrowany w Pl, czego obecny właściciel nie ukrywa. Będę miał jutro oczy szeroko otwarte i napiszę jak wypadły oględziny. Dziękuję wszystkim za rady i sugestie.

Odpowiedz
emikal10
Zarejestrowani

op
(04-12-2015, 23:32)emikal10 napisał(a):
(04-12-2015, 21:44)krzysztofk napisał(a): Tablice z Francjihttp://www.tablicerejestracyjne.pl/tablice-rejestracyjne/francja
A z reguly z tego kraju auto nie przyjezdza cale.

Tak samochód jest z Francji i nie jest zarejestrowany w Pl, czego obecny właściciel nie ukrywa. Będę miał jutro oczy szeroko otwarte i napiszę jak wypadły oględziny. Dziękuję wszystkim za rady i sugestie.

Oględziny się nie odbyły,  sprzedający odwołał w ostaniej chwili. Straciłem tylko czas i kasę na paliwo...

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

matoł jakiś, nic straconego. Widocznie mu niezależy albo nie było to warte zakupu. Ja w poszukiwaniu auta jeździłem pół roku aż w końcu kupiłem prawie pod domem

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
emikal10
Zarejestrowani

op
(05-12-2015, 23:35)Oktawiusz napisał(a): matoł jakiś, nic straconego. Widocznie mu niezależy albo nie było to warte zakupu. Ja w poszukiwaniu auta jeździłem pół roku aż w końcu kupiłem prawie pod domem

Umówiłem się z facetem na 17. podobno wcześniej nie mógł bo był na wyjeździe. Podjeżdżam w jego okolice o 16.30 i dzwonie żeby dopytac o dokładną lokalizację a on mi mówi że to już nieaktualne bo ktoś kupił auto 5 minut temu... Ludzie są naprawdę niepoważni...

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

z tymi ostatnimi słowami jak najbardziej się zgodzę, ale to ewidentnie handlarz, który ma wszystkich w de.. ważne ze mu kasa wpłynie

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości