Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Trzaski w przednim zawieszeniu


maciej1486
Zarejestrowani

Zmień mechanika, a jak macie dobrych diagnostów to jedź na szarpaki może tam coś się wyszarpie.

Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Zaczęło mi też pukać w przodzie, z tym że na drobnych nierównościach, na większych już nie. Czasem jak ruszam po dłuższym postoju cos puknie. Podejrzewam stabilizator. Chcę wymienić od razu gumy i łączniki. Jakby co, będę rył dalej. Biggrin Jaką firmę polecacie/gdzie kupić, żeby mieć spokój?

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Ja kupuje febi lub sasic czy jakos tak i zawsze dlugo wytrzymaly ale nigdy stabilizatora nie kupywalem tylko gumy itp

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Jeszcze nic dobrego o sasic nie słyszałem

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi PRZEMO za ten post post:
  • krosser
michumal
Zarejestrowani

Przemo, to o czym dobrze słyszałeś??

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Hutchinson np

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

a gdzie to kupić??

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
diabel
Zarejestrowani

Nie wiem czy są dostępne do Sceniców części z tej firmy, ale jak w Passacie wymieniałem wszystkie 8 (sic!) wahaczy, końcówki drążków i łączniki stabilizatorów, to polecono mi (zamiast Febiego i Ruvilla, które chciałem) hiszpańską markę RTS, rzeczywiście produkcja UE. Musze wam powiedzieć, że cena była mega dobra (w pół drogi między chińskim badziewem z Mastersporta i Maxgeara a właśnie Febim i Ruvillem), a zrobiłem na nich do sprzedania auta ok. 30 tys km i zero luzów, a to w Passerati nie takie oczywiste. I dają 3 lata gwarancji.

Kocham Reanult, bo montowali czujnik światła, deszczu i hands free w czasach gdy Volkswagen schodził z drzew, a Opel po 100 latach produkcji uczył się zabezpieczeń antykorozyjnych.

Diabelski Grand Scenic [SII PHI] Luxe Privilege 2.0T [F4R 776]
Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Szukam i szukam tego haczinsona i ni hu hu nie mogę znaleźć... :/

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Zawsze tez mozesz oryginalne renault wstawic Biggrin Tylko cena.. Sad

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości