Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

problem z batery


bartek.bc
Zarejestrowani

op koledzy pomóżcie z problemem. odpalam auto. samochód łączy się z telefonem a po chwili pojawia się napis batery i nie wiem co jest, bo gdy jade bez tego telefonu to nic nie pisze.

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

(16-12-2015, 16:27)bartek.bc napisał(a): pojawia się napis batery
a nie Low battery?

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Online
Sygnalizuje słabą baterię w telefonie, nie wiem od jakiego poziomu rozładowania baterii to sygnalizuje ale ja też tak mam, komunikat + sygnał dźwiękowy.

Odpowiedz
bartek.bc
Zarejestrowani

op no zgadza sie tylko ze bateria w telefonie raz byla naladowana do pełna.a moze jest jakas bateria w tym blutucie

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Online
Napisz może o jaki bluetooth chodzi ? Ja mam fabryczny zestaw dołączony do radia i tam na pewno nie ma żadnej baterii, zasilany jest razem z radiem.Oprócz komunikatu coś się dzieje, da się normalnie rozmawiać ?

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

w/g mnie ten komunikat nie ma związku z baterią w telefonie
(16-12-2015, 16:39)pio555 napisał(a): a nie Low battery?
jeszcz raz pytam czy to nie taki komunikat

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
bartek.bc
Zarejestrowani

op no własnie nie low batery tylko batery. da sie normalnie korzystac z telefonu, nie wiem jaki to zestaw bo jedyne co mam widoczne to mikrofon przy lusterku a reszta w glosnikach.a gdy jade bez telefonu to wszystko dziala bez napisu. akumulator jest na gwarancji tak jak mi sprzedano auto a baterie w pilocie obie wymienilem zzaraz po kupnie bo jeden nie dzialal wiec i druga zrobilem. komunikat zaczal sie pojawiac dopiero po kilku wyjazdach

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Dziwnę to. Mimo, ze nie miałem nigdy zestawu to raczej nie powinien on działać wraz z ,,komputerem,, samochodu.

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Online
Czyli masz zestaw zintegrowany z radiem,  tak jak ja, może nawet ten sam model. U mnie łączenie się telefonu z zastawem przy baterii na poziomie 20% wygląda tak:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2015, 21:28 przez TomaszB.)

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Ja filmiku nie widzęSad

Ps. Drugi filmik działa ok.
O kurcze myślałem, ze zestawy są tylko osobno, a tu zestaw oryginalny?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2015, 21:29 przez maciej1486.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości