Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Ławo-stół i stolik RTV


Marek1603
Przyjaciele forum

op Sprzedam jak w tytule.
Cena myślę po 20zł.
Ława rozkładana jako stół i podnoszona do góry korbką. Stan dobry.
Stolik można powiedzieć, że stan bardzo dobry.

   
   
   

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2015, 20:23 przez pio555.)

scrabi
Zarejestrowani

kurcze jak by to było choc ze 100km blizej to bym ogarnął stolik.ehhhhhhhhh szkoda

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
funkoval
Specjalisci

scrabi83, może ktoś podjedzie z tym bliżej Twoich rewirów

PRZEMO
Administratorzy

Jakby co to może u mnie poczekać jak będziesz na Śląsku albo ja bliżej ciebie Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
roman123
Zarejestrowani

Jeśli jeszcze pojadę przed świętami w trasę to mógłbym z Olkusza do Przemka w Czańcu Ci to podwieźć busem. Prawie że po drodze Biggrin Ale nie wiem czy pojadę. Okaże się do piątku. Oczywiście za free. Niestety w okolice Lublina nie jeżdżę. Jak będę wiedział to się odezwę.

Mati
Zarejestrowani

(16-12-2015, 23:23)roman123 napisał(a): Jeśli jeszcze pojadę przed świętami w trasę to mógłbym z Olkusza do Przemka w Czańcu Ci to podwieźć busem.
jeśli jeszcze przed świętami by Przemo do mnie jechał, mógł by zabrać.... hmm a do mnie to już masz nie więcej jak 100km

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Mati za ten post post:
  • PRZEMO
Marek1603
Przyjaciele forum

op Róbcie jak chcecie. Stolik i ława raczej do garażu nie pójdzie bo by się zniszczyły, a właśnie komuś się może przydać.

Jakby Lublin był bliżej tobym sam ci zawiózł bo bym sobie coś kupił właśnie od gościa od ciebie, a nie chce wysłać.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2015, 06:22 przez Marek1603.)

scrabi
Zarejestrowani

(16-12-2015, 23:45)Mati napisał(a):
(16-12-2015, 23:23)roman123 napisał(a): Jeśli jeszcze pojadę przed świętami w trasę to mógłbym z Olkusza do Przemka w Czańcu Ci to podwieźć busem.
jeśli jeszcze przed świętami by Przemo do mnie jechał, mógł by zabrać.... hmm a do mnie to już masz nie więcej jak 100km
No taki układ mi sie podoba.Pytanie czy będzie jechał;-)

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
PRZEMO
Administratorzy

Z nami jak z dziećmi Biggrin
Jakby nie jechał a wejdzie do Scenic to ja się z Markiem spikne

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
scrabi
Zarejestrowani

Powiem tak jeśli nie bedzie wam to kłopotu sprawiało , to ja do moge podjechać np. do Sandomierza. Ale wiadomo nic na siłe nie chcę sprawiać komus kłopotu.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości