Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

woda w wannie koła zapasowego


RobercikN
Zarejestrowani

(14-12-2016, 22:12)haszczurur napisał(a): . Na filmie widać, że dosłownie kilka sekund mija a woda strumieniem leje się do wnętrza. Tu nasuwa się pytanie czy kolega zlokalizował którędy woda wpływała w ten profil. Czy był to otwór technologiczny na wiązkę elektryczną lampy czy może jakaś inna nieszczelność. Uważam, że w przypadku gdy nie zlokalizuje się miejsca którym woda dostaje się w te wszystkie profile to prędzej czy później ale znajdzie sobie inne miejsce którym znów wpłynie do komory koła a po za tym prowadzi to do uszkodzeń blachy.

Tak przez ten otwor woda soe wlewala. Splywala z dachu, kolo lewej lampy i przez tą dziurę. Zakleilem otwor w zeszlym roku i do dzisiaj mam spokoj

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi RobercikN za ten post post:
  • haszczurur
haszczurur
Zarejestrowani

(14-12-2016, 23:12)RobercikN napisał(a):
(14-12-2016, 22:12)haszczurur napisał(a): . Na filmie widać, że dosłownie kilka sekund mija a woda strumieniem leje się do wnętrza. Tu nasuwa się pytanie czy kolega zlokalizował którędy woda wpływała w ten profil. Czy był to otwór technologiczny na wiązkę elektryczną lampy czy może jakaś inna nieszczelność. Uważam, że w przypadku gdy nie zlokalizuje się miejsca którym woda dostaje się w te wszystkie profile to prędzej czy później ale znajdzie sobie inne miejsce którym znów wpłynie do komory koła a po za tym prowadzi to do uszkodzeń blachy.

Tak przez ten otwor woda soe wlewala. Splywala z dachu, kolo lewej lampy i przez tą dziurę. Zakleilem otwor w zeszlym roku i do dzisiaj mam spokoj

Chodzi mi o to którędy woda dostawała się w profil. Jak lałeś wodę na dach, leciała przy lampie i dalej jak w ten otwór na przewody od lampy. To, że wypływała otworem w bagażniku to widzę na filmie. Ważne aby wogóle nie dostawała się w profile.

Odpowiedz
frytek161
Zarejestrowani

op ...temat powrócił po ostatniej ulewie :
-woda w wanie koła zapasowego
- i zalane schowki z lewej strony
  *pod nogami kierowcy
  *pod nogami pasażera za kierowcą kris-pmi
...walczę nad lokalizacją

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2017, 16:46 przez frytek161.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości