Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Scenic 2006 z niskim przebiegiem


scrabi
Zarejestrowani

(20-12-2015, 19:30)maciej1486 napisał(a): Czyli ASO interesują aktualne liczby na liczniku.
Ale co będzie,jak na jednym przeglądzie będzie stan licznika powiedzmy 200 tyś km a na następnym 120 tyś km?
Bora napisał 20-12-2015, 20:38:
proszę poprawić post i napisać go po polsku używając polskich znaków .

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015, 21:02 przez scrabi.)

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
pewnie będzie taki wpis

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Highwayman1990
Zarejestrowani

No nie wiem czy w ASO spisują z licznika, u mnie w ASO zawsze chcą z karty przebieg (?)

Odpowiedz
twinsiak79
Zarejestrowani

Chceta być pewne przebiegu własnego wozidła?jedyna rada- idziemy osobiście do dealera samochodowego, bierzemy nówke sztuke i jeździmy, obserwujemy, cieszymy się jak cyferek przybywa....i nie pożyczamy auta, nawet ślubnej bo na kręcenie budzika czasem pojedzie . osobiście gdzieś mam swój przebieg, wiem że jest kręcony, ale to drugi plan był przy kupnie.grunt że motor zdrowo klekotał.pozdrawiam Thumbup

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

2 strony fajnej lektury, ale odpowiedzi na temat mało, czy ktoś może posprzątać?

Odpowiedz
twinsiak79
Zarejestrowani

Krótka piłka.dzis można kupić nowe używane z takim przebiegiem jaki sobie klient zyczy.kwestia dobrego samopoczucia Naughty

Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

Ja kupiłem mojego rok temu od pierwszego właściciela (niemca) z przebiegiem bardzo prawdopodobnym 139kkm. Co do tego przebiegu... Skoro był przywieziony przez handlarza, bo pani jest pierwszą właścicielką w Polsce, czyli co najmniej drugą w ogóle, a w między czasie przechodził przez ręce handlarza, to bym był baaaarrrddddzzzoooo ostrożny i podejrzliwy. Nie znam handlarza, który nie kręci liczników i nie słyszałem o takim, bo już by raczej nie był handlarzem, bo by splajtował... Nasi handlarze, to sprzedawcy marzeń. Biggrin Ale nie o tym miałem pisać. Auto dokładnie, bardzo dokładnie sprawdzić, najlepiej z kimś, kto się zna, jeżeli coś z nim nie tak, to można znaleźć, a to czego nie można sprawdzić lub trudno to zrobić (stan silnika, skrzyni), to już trzeba brać na klatę, wszystko kwestia ceny na końcu...

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

(20-12-2015, 20:27)twinsiak79 napisał(a): Krótka piłka.dzis można kupić nowe używane z takim przebiegiem jaki sobie klient zyczy.kwestia dobrego samopoczucia Naughty

Tak,można - przebieg do ustalenia.

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości