Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Płyn do spryskiwaczy


kermitzaba
op Mam do Was pytanie. Co lejecie na lato d spryskiwaczy? Wiadomo, że nie trzeba martwić się już o minusowe temperatury wiec można poeksperymentować trochę. Gdzieś czytałem, że można wlewać rozcieńczony wodą płyn do mycia naczyń ale taki porządny a nie za 1,50. Próbował już tego ktoś?

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

U mnie cały rok wlewam zimowy Biggrin

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

dokładnie jak miro Biggrin

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Ja zimowy leję jak muszę. Zimowy jest bardziej śmierdzący i kiepsko zmywa meszki w przeciwieństwie do letniego. Zimowy i letni mają trochę inne właściwości.
Odradzam natomiast płyn ze statoil. W służbowej astrze III (czarny lakier) powypalał mi plamy wokół plujek na masce.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Espera
op Kupuję najtaszy i zawsze zero problemów.
Jeśli kermicie chcesz mieć usyfiony samochód lej sobie płyn do naczyń. Nawet najlepszy

Odpowiedz
kermitzaba
op Bardziej mi chodzi o to, że jak macham wycieraczką to często zostają mi smugi lub brud nie do końca schodzi. Nie jest to uciążliwe ale chciałbym się zorientować jak to jest u Was.

Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

w zimie rzeczywiście tak jest a w lato raczej nie. Może wycieraczki masz do wymiany?

Odpowiedz
Ferguss
Przyjaciele forum

Ja podobnie jak Espera i nie mam muszek, sruszek i innych pierdół. Biggrin
A płyn do naczyń... chyba zostawiłbym żonie aby nie miała wymówki że zmywarka się zepsuła i nie mogła ręcznie garów pomyć :P

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ja odpowiem tak staram się lać coś takiego
allegro.pl/sonax-plyn-do-spryskiwaczy-nano-koncentrat-na-25l-i3954568450.html
tanio i dobrze !!!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014, 16:31 przez PRZEMO.)

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
VEYRON
Zarejestrowani

Ogólnie żeby tylko nie zamarł płyn i nie zostawiał smug. Ja testuję różne, raz wyjdzie lepiej raz gorzej Biggrin
Przemo twoja propozycja jest po przeliczeniu kosztów rewelacja, tak jak piszesz tanio i dobrze.

Robota to głupota - Picie to jest życie !!Biggrin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości