Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Koło pasowe na wale w 1,9dci


tadeuszek
Zarejestrowani

Koledzy zachwalają Corteco  że mają spokój , a twój mechanik to albo cenę sobie wystawił nie złą bo za taką cenę?

Odpowiedz
cviatec
Zarejestrowani

A za te 220 pln to masz samo koło czy razem ze śrubą ?
W żony scenicu wyszło 250 pln ze śruba ale wiesz każdy musi zarobić ci w necie teżBiggrin jedni wiecej drudzy mniejBiggrin
sama śruba to około 17 pln

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2016, 16:47 przez cviatec.)

Odpowiedz
tadeuszek
Zarejestrowani

Samo koło

Odpowiedz
tadeuszek
Zarejestrowani

Nie dawało mi to spokoju jak kolega tu napisał że jemu mechanik założył koło pasowe za 450, i tak sobie przeglądałem i na stronie inter cars  koło za które ja zapłaciłem 220zł tam kosztuje 370 złSurprise a  sama śruba  40 zł  a kolega pisał wcześniej że dał  17 zł to niezłą tam mają przebitkę.

Odpowiedz
cviatec
Zarejestrowani

dokładnie śruba contitecha  Biggrin

Odpowiedz
tadeuszek
Zarejestrowani

Koło już w domu jutro montuje, bo dziś czasu nie było.

Odpowiedz
outchorn
Zarejestrowani

Hejo panowie,
nie miałem czasu odpowiedz. Panowie niestety nie mam faktury. Ile kosztuje oryginalne nowe? może ori jest wsadzone)

Odpowiedz
tadeuszek
Zarejestrowani

Nie wiem czy to prawda ale kiedyś jakiś znajomy mi mówił że około 800 zł ale ręki sobie nie dam odciąć , a widzisz na tym samym producencie koła w różnych sklepach jest duuuuuuża przebitka prawie 200 zł, na necie CORTECO można już kupić za 180 zł gdzie w inter cars ten sam producent to 370 zł.

Odpowiedz
grzes1608
Zarejestrowani

Witam.
Panowie interesuje mnie jaka jest różnica między oryginalnymi kołami pasowymi o nr: 8200523072 / 8200638754. W sklepie Quippo jest napisane, że pasują do Scenic 2 1.9 dci 120km ale różnią sie ceną o około 110 zł. Na czym polega różnica ?

Odpowiedz
kszyba
Zarejestrowani

Wymiary są trochę inne.
Boskie są te ceny kół. Chyba do produkcji używa się złota i platyny.
Ja swój problem rozwiązałem rolką na alternatorze za 95PLN.
Na wale mam koło stałe z gumowymi paskami ozdobnymi, widoczne mechanik poprzedniego właściciela przyciął w h uja.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości