Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pomoc w kupnie Scenic I ph II


siepak1
Zarejestrowani

op
(31-12-2015, 18:22)Krzychu napisał(a): Wg mnie handlarz pomylił zdjęcia silnika i to po prostu jest zdjęcie silnika citroena ;)
Niestety nie o to samo spytałem  i sam potwierdził że to nie pomyłka  i silnik z foto jest wpakowany do scenicaBiggrin  szczęśliwego nowego roku.

Odpowiedz
adi84
Zarejestrowani

Przecież jest inne pod szybie oraz wnęka silnika. Najprędzej z xsary picasso

http://autogazaries.pl/citroen-c2-1-4-75km,1001

C2 ma podobną komorę

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2016, 08:59 przez adi84.)

Odpowiedz
twinsiak79
Zarejestrowani

Oczywiście że fota silnika nie pochodzi od tej Renowki..nawet przedni pas który kawałek widać na zdjęciu ma kolor jasno niebieski a Renata jest granatowa...no i 100%  komora silnika jest inna...pan Mirek nie wie ile ma aut na zbyciu i myli fotki

Odpowiedz
siepak1
Zarejestrowani

op
(01-01-2016, 10:09)twinsiak79 napisał(a): Oczywiście że fota silnika nie pochodzi od tej Renowki..nawet przedni pas który kawałek widać na zdjęciu ma kolor jasno niebieski a Renata jest granatowa...no i 100%  komora silnika jest inna...pan Mirek nie wie ile ma aut na zbyciu i myli fotki

Faktycznie sprzedający ma chyba za dużo aut i sam nie wie co wstawia:d Tak sobie myślałem z moją Panią na temat zakupu renówki i doszliśmy do wniosku że  chyba również   warto poprzeglądać  oferty benzyniaków  i samemu włożyć lpg  co o tym sądzicie? czy lepiej pozostać  przy pierwotnym założeniu i szukać już  zagazowanego scenica?

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Uważam, że zdecydowanie lepiej jest samemu zagazować auto, po pierwsze masz nową instalację na gwarancji, po drugie masz możliwość wyboru jaką instalację chcesz mieć założoną.

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Jak na moje to warunek musi byc by auto trzymać przynajmniej kilka lat i kupic auto z silnikiem w niezlej kondycji bo wedlug mnie nie ma sensu zakladac lpg do silnika ktory ma juz te 300tys choc jak dobrze wiemy na naszym rynku jest wiecej aut które mają 100tys niz tych co mają 300;D

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

Na naszym rynku jest więcej aut...skreconych co mają 100tys

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

To samo napisałem;)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
siepak1
Zarejestrowani

op Witam przeczytałem gdzieś że jest jakieś miejsce w scenicu między progiem a błotnikiem gdzie dostaję się błoto itd, przez co szybciej wchodzi rdza w którym to jest miejscu,czy robiliście coś z tym by to poprawić?.Widziałem w niektórych scenikach takie plastikowe czarne nakładki na progu czy to jest jakieś właśnie zabezpieczenie ww miejsca?

Odpowiedz
adi84
Zarejestrowani

[Obrazek: 059efe178f3f7044af68f6d1d48180c0.jpg]

Tak to może wyglądać. U mnie nic nie wyłazi jak narazie.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości