Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Nowa Instalcja LPG Propozycja od Gazownika


kolocz
Zarejestrowani

Luke czy przy sterowniku STAG 4 QBOX plus działa wskaźnik poziomu PB ?

Odpowiedz
Luke
Zbanowani

Mam emulator wrzucony, wskaźnik działa, natomiast rezerwa zaświeca się wcześniej, bo już przy 11-15 litrach w zbiorniku pb

Odpowiedz
kolocz
Zarejestrowani

Hmm ja będę montował instalacje za niecałe dwa tygodnie i z tego co mi powiedzieli to podobno w sterowniki QBOX plus jest wbudowany emulator.

Odpowiedz
olex79
Zarejestrowani

op tak w q-box plus na pewno jest emulator
działa poprawnie co jakis czas resetuje wskaźnik paliwa samoczynnie

Odpowiedz
stasic
Zarejestrowani

(28-04-2016, 08:32)truskawa82 napisał(a): A co sadzicie o takim zestawie

sterownik Stag Qbox lub LPGTECH 224
wtryskiwacze AC W02
reduktor AC R02
butla toroidalna w miejsce koła zapasowego
przewody elastyczne FARO(nie miedź)
filtr Certools F779C Glass Fiber

całość z montażem zgodnym ze sztuką i strojeniem na AFR/OBDII 2600pln

lub z wtryskiwaczami Barracuda - dopłata 200pln.
Kiedy umówiony jesteś na montaż? Ja byłem wczoraj u nich ale nie spamiętałem wszystkich symboli i nawet się nie starałem, zdaję się na nich w 100% bo jeszcze nie słyszałem żeby ktoś od nich wyjechał niezadowolony ;) Na pewno idę w Barracudę, zastanawiam się tylko czy dokładać  100zł do gniazda  pod klapką. Mają wolne terminy na czerwiec, wpisałem się na listę rezerwową, coś do 2 tygodni i powinien być wolny termin. Napisz kiedy będziesz odbierał to bym wpadł zobaczyć efekt ;)

[Obrazek: 9j3hk]SCII PHII 1.6 16V ASB DP0 + LPG
SCI PH II Privilege 1.6 16V ASB DP0 + LPG
Odpowiedz
truskawa82
Zarejestrowani

Na razie rozglądam się o termin nie pytałem tylko o koszt , mam jeszcze na oku jeden warsztat co zakłada KME cena niższa bo 2100zł

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2016, 17:33 przez truskawa82.)

Odpowiedz
stasic
Zarejestrowani

Ja nie kombinuję, sprawdzony zakład, dużo ludzi przyjeżdża na montaż i cały czas serwisują tam, czyli co 10tys. km, choć by kilka osób ze Stalowej. Kolega nie dawno gazował tam mazdę 6 2 generacji, 2.5l benzyna i bardzo zadowolony, a kolega jest wymagający. Na pewno są profesjonalni. Mi powiedzieli że około 2700 na topowych podzespołach, z korkiem pod klapką, z którego chyba zrezygnuję, czyli 2600. Z korka zrezygnuję, bo klapka w Scenicu to jakaś porażka i wolę jej nie otwierać zbyt często ;)

[Obrazek: 9j3hk]SCII PHII 1.6 16V ASB DP0 + LPG
SCI PH II Privilege 1.6 16V ASB DP0 + LPG
Odpowiedz
truskawa82
Zarejestrowani

No z klapką wlewu trzeba obchodzić się jak z jakiem Biggrin
U mnie w pracy dwie osoby zakładały gaz u tego gościa KME i są mega zadowoleni jeden w alfie drugi w clio jeżdżą już przeszło dwa lata i na razie bez żadnych kłopotów no nic jeszcze jestem na etapie rozważania co brać

Odpowiedz
Lepus
Zarejestrowani

Swego czasu jak rozglądałem się za samochodem, to tość dokładnie studiowałem temat LPG. Poczytajcie forum http://lpg-forum.pl bo warto. Zwłaszcza o LPGTECH, to swojska firma co produkuje wszystko pod LPG, zwłaszcza ich sterowniki, oprogramowanie oraz wtryski DRAGON. Jedno się dowiedziałem nie tylko z forum. Podstawa to dobrze dobrana instalacja, dobre wykonastwo i najważniejsze to ZESTROJENIE. Jak mi powiedzieli, jeżeli zakład daje radę zmontować i zestroić instalkę w jeden dzień, to od razu im podziękować i szukać dalej. Na LPG nie tylko nie stracisz mocy, wręcz ją możesz zyskać jeszcze

Turbino ty moja, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił...
Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Ale teraz większosc zakladow montuje w 1 dzien LPG w aucie.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

4 gości