Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Grand Scenic 2 PH1 Pomoc przy zakupie


pio555
Junior Administratorzy

Online
(08-01-2016, 15:13)scrabi83 napisał(a): świeci sie service
Na wyswietlaczu taki pomaranczowy napis.
juz kolega wie

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Tapicerka identyczna jak w moim ogólnie ze srodka identyczny jak mój .Najtańsza wersja wyposażenia Ja też mam grzane fotele ,ale mam ręczny zwykły

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
Grzes2505
Zarejestrowani

op
(08-01-2016, 15:13)scrabi83 napisał(a): świeci sie service
Na wyswietlaczu taki pomaranczowy napis.
Oni też prowadzą serwis samochodów.Przy odbiorze ma się serwis już nie palić.Tak samo nie działa przycisk otwierania klapy bagażnika,ale też ma być to naprawione na jutro.
(08-01-2016, 15:13)scrabi83 napisał(a): W Dani sporo było takich Ciężarówek sprawdz dokładnie papiery czy top samochód nie był wcześniej ciężarowy.
Papiery będą po duńsku,którego nie znam :P Jest coś na co zwrócić uwagę w papierach?

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
(08-01-2016, 15:44)Grzes2505 napisał(a): Przy odbiorze ma się serwis już nie palić.
to nie jest rozwiązanie lepiej sprawdzić dlaczego sie pali bo potem taka niewiedza możne kosztować kilka stówek

(08-01-2016, 15:44)Grzes2505 napisał(a): Papiery będą po duńsku,którego nie znam :P Jest coś na co zwrócić uwagę w papierach?
papiery maja byc po polsku nie po duńsku bo kto potem bedzie to tłumaczył

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2016, 15:50 przez pio555.)

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

(08-01-2016, 15:49)pio555 napisał(a): Grzes2505 napisał(a):
Cytat:Przy odbiorze ma się serwis już nie palić.

to nie jest rozwiązanie lepiej sprawdzić dlaczego sie pali bo potem taka niewiedza możne kosztować kilka stówek
Popieram. Kontrolkę Servis czasami można skasować CLIPem i sie nie zapali dopóki znów błąd nie wystąpi. Żeby nie było niespodzianek.

(08-01-2016, 15:44)Grzes2505 napisał(a): Tak samo nie działa przycisk otwierania klapy bagażnika,ale też ma być to naprawione na jutro.
To się nie psuje w SC II. Dziwna usterka jakaś

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Wojtgda
Zarejestrowani

to na 100% duńska cięzarówka jest, czyli był kiedyś 2 miejscowy. bowiem jak jest z tyłu kratka to nie pasuje oryginalny podłokietnik stąd taki dokładany...

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

(08-01-2016, 16:19)Wojtgda napisał(a): to na 100% duńska cięzarówka jest, czyli był kiedyś 2 miejscowy. bowiem jak jest z tyłu kratka to nie pasuje oryginalny podłokietnik stąd taki dokładany...
czyli to samo co mój.
Aczkolwiek nie skreslaj go od razu.Mój był sprowadzony jako ciężarówka miał tylko 2 fotele z -przodu.Został po sprowadzeniu zarejestrowany jako cięzarowy i po odebraniu tablic poszłosie do drugiego okienka żeby zmienic przeznaczenia auta z ciezarowego na osobowy poprzedzając wczesniej dokładke foteli podłogi pasów itp.Oczywiście diagnosta i po sprawie A koszta były sporo mniejsze bo to jak dobrze pamietam cos z podatkiem chodziło A w Dani takich jest pełno także sprawdz dokładnie czy sa wszystkie pasy czy siedzenia działąja itp pewnie wnetrze tez było zmienione jak umnie tzn boczki bo tamte były ściuchane I zapewne nie ma koła zapasowaego ani windy a to koszt około 400zł

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(08-01-2016, 16:25)scrabi83 napisał(a):
(08-01-2016, 16:19)Wojtgda napisał(a): to na 100% duńska cięzarówka jest, czyli był kiedyś 2 miejscowy. bowiem jak jest z tyłu kratka to nie pasuje oryginalny podłokietnik stąd taki dokładany...
czyli to samo co mój.
Aczkolwiek nie skreslaj go od razu.Mój był sprowadzony jako ciężarówka miał tylko 2 fotele z -przodu.Został po sprowadzeniu zarejestrowany jako cięzarowy i po odebraniu tablic poszłosie do drugiego okienka żeby zmienic przeznaczenia auta z ciezarowego na osobowy poprzedzając wczesniej dokładke foteli podłogi pasów itp.Oczywiście diagnosta i po sprawie A koszta były sporo mniejsze bo to jak dobrze pamietam cos z podatkiem chodziło A w Dani takich jest pełno także sprawdz dokładnie czy sa wszystkie pasy czy siedzenia działąja itp pewnie wnetrze tez było zmienione jak umnie tzn boczki bo tamte były ściuchane I zapewne nie ma koła zapasowaego ani windy a to koszt około 400zł
Ja bym na takie auto nawet nie patrzyl. Za ta cene mozna kupic normalne auto bez kombinacji.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

(08-01-2016, 16:27)maciej1486 napisał(a):
(08-01-2016, 16:25)scrabi83 napisał(a):
(08-01-2016, 16:19)Wojtgda napisał(a): to na 100% duńska cięzarówka jest, czyli był kiedyś 2 miejscowy. bowiem jak jest z tyłu kratka to nie pasuje oryginalny podłokietnik stąd taki dokładany...
czyli to samo co mój.
Aczkolwiek nie skreslaj go od razu.Mój był sprowadzony jako ciężarówka miał tylko 2 fotele z -przodu.Został po sprowadzeniu zarejestrowany jako cięzarowy i po odebraniu tablic poszłosie do drugiego okienka żeby zmienic przeznaczenia auta z ciezarowego na osobowy poprzedzając wczesniej dokładke foteli podłogi pasów itp.Oczywiście diagnosta i po sprawie A koszta były sporo mniejsze bo to jak dobrze pamietam cos z podatkiem chodziło A w Dani takich jest pełno także sprawdz dokładnie czy sa wszystkie pasy czy siedzenia działąja itp pewnie wnetrze tez było zmienione jak umnie tzn boczki bo tamte były ściuchane I zapewne nie ma koła zapasowaego ani windy a to koszt około 400zł
Ja bym na takie auto nawet nie patrzyl. Za ta cene mozna kupic normalne auto bez kombinacji.
Jeżeli to jest to,o czym piszemy to zgadza sie szkoda tylko zachodu pieniedzy i czasu. Bo za taka kase kupisz naprawde cos dobrego

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
(08-01-2016, 16:19)Wojtgda napisał(a): to na 100% duńska cięzarówka jest, czyli był kiedyś 2 miejscowy. bowiem jak jest z tyłu kratka to nie pasuje oryginalny podłokietnik stąd taki dokładany...

weź pod uwagę,że to golas więc podłokietnika mógł nie mieć

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości