Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pierwsze poziomowanie reflektorów


michumal
Zarejestrowani

Słuchajcie, nie wiem, czy to pomoże, ale prawidłowo wygląda to tak:
- Auto zamknięte,
- podchodzisz, chwytasz za klamkę (jeśli masz HF) lub wciskasz przycisk w karcie (kłódka otwarta), zamki się odryglowują i w tym samym momencie następuje poziomowanie reflektorów xenon (światła są wyłączone) słychać charakterystyczny dźwięk,
- otwierasz drzwi, wchodzisz do auta, zamykasz drzwi, odpalasz, włączasz lampy i następuje kolejne poziomowanie reflektorów xenon.
Nie chcę się tu mądrzyć, ale jak dla mnie to pierwsze pozycjonowanie przy odryglowywaniu zamków to jest jakieś pozycjonowanie zerowe bez obciążenia auta osobami, a następnie po włączeniu lamp następuje pozycjonowanie po obciążeniu, to właściwe, tyle, że przecież może ktoś wsiąść jeszcze do auta po tym jak już włączyliśmy lampy. Nie wiem, dlaczego tak jest i do czego komputerowi to pierwsze pozycjonowanie, może to zwykły check systemu...

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
pjoz89
Zarejestrowani

Wiem że temat sprzed 6 miesięcy ale dopadł mnie brak samopoziomowania reflektorow, ale po kolei.
Po zakupie (nie tak dawnym) przestało mi działać hf po stronie kierowcy. Gdzieś na forum, nie koniecznie na tym, wyczytałem żeby odłączyć akumulator i tak zrobiłem. Hf ożyło ale zdechło jednocześnie samopoziomowanie ksenonow. Nie pomaga ponowne odcięcie akumulatora bezpieczniki w kabinie ok. Co jest nie tak ?

Odpowiedz
tomspeed
Zarejestrowani

Zamykales auto i otwierałes? Bez tego nie zadziala

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

dodatkowo:
                   HYUNDAI  SANTA FE  2.2 CRDI `07 4x4 AT
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości