Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Fotelik coto baby salsa supra


bartek.bc
Zarejestrowani

op koledzy zastanawiam sie gdzie moge to wstawic. szukam osoby ktora ma w posiadaniu taki fotelik jak w tytule

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2016, 15:51 przez bartek.bc.)

Odpowiedz
raventador
Zarejestrowani

Jeśli jeszcze szukasz, to ja znalazłem :P

http://allegro.pl/listing/listing.php?or...b-1-1-0203

Świat złamie Ci serce na dziesięć różnych sposobów, to pewne. Nie umiem tego wyjaśnić, ani tego, ani szaleństwa które tkwi we mnie i w innych, ale niedziela znów jest moim ulubionym dniem, myślę o tym co zrobili dla mnie inni i czuję się wielkim szczęściarzem.
Odpowiedz
bartek.bc
Zarejestrowani

op dziekuje ci bardzo ale na stronie allegro olx i tym podobnych nie znalazlem zdjecia na ktorym ujete by bylo to czego szukam. bardziej wolalem osobe ktore zrobilaby zdjecie tak jak potrzebuje. dziekuje za pomoc

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

ale powiedz dokładnie w czym leży problem.
Zawsze służę pomocą

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
raventador
Zarejestrowani

(20-02-2016, 18:53)bartek.bc napisał(a): dziekuje ci bardzo ale na stronie allegro olx i tym podobnych nie znalazlem zdjecia na ktorym ujete by bylo to czego szukam. bardziej wolalem osobe ktore zrobilaby zdjecie tak jak potrzebuje. dziekuje za pomoc

Też nie rozumiem o co Ci chodzi :P hehe
ale bez nerwów, jeśli chodzi Ci o jakieś inne zdjęcie tego modelu, poproś sprzedawcę aby zrobił, bądź Ci wytłumaczył, zapewne wie co sprzedaje. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto ma taki fotelik Biggrin

Świat złamie Ci serce na dziesięć różnych sposobów, to pewne. Nie umiem tego wyjaśnić, ani tego, ani szaleństwa które tkwi we mnie i w innych, ale niedziela znów jest moim ulubionym dniem, myślę o tym co zrobili dla mnie inni i czuję się wielkim szczęściarzem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości