Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE OBD2 z interfejsem Bluetooth a Scenic 1 PH2 z 2000 roku


Gwiazdoor
Zarejestrowani

Mając ta informacje może udałoby się znaleźć jeszcze jakiś interfejs który powinien się połączyć i zdziałać coś więcej. Na alledrogo jest jeszcze Gerantz Technik z DDT2000 po polsku za 120zl ale trzeba by było zweryfikować czy to zadziała.

Odpowiedz
filozof
Zarejestrowani

Mój ELM się nie chce połączyć. Nie pomogę. Sorki.

Piszę poprawnie po polsku; chyba, że nie zauważę autokorekty.
Nie odpowiadam na PW z pytaniami technicznymi. Jest do tego odpowiedni dział.
Odpowiedz
Gwiazdoor
Zarejestrowani

Ten interfejs o którym wcześniej pisałem tej niby Niemieckiej firmy to raczej jedno wielkie jawne oszustwo. Za 120zl otrzymujemy kabel i płytę z bazą danych Biggrin Kupiłem więc kabelek za 40zl i zobaczymy czy zadziała z DDT2000 mój Scenic.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Gwiazdoor za ten post post:
  •
Mati
Zarejestrowani

(29-12-2019, 10:01)Gwiazdoor napisał(a): ładnie łączy się jeszcze
to że ładnie się łączy jeszcze nic nie znaczy, dlaczego? czasem inne programy albo dokładnie nie pokażą co jest albo pokażą co innego.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
tomciog
Zarejestrowani

Sytuacja z dziś - ELM OBD2 z bluetooth ( ten czarno pomarańczowy) - przy ruskim programie nie widzi w ogóle modemu, przy Car scanner normalnie się łączy, widzi błędy, ale nie abs i kasuje, ale nie kasuje ;). Znaczy pokazuje komunikat, że skasował, ale service świeci się nadal. Dziś ponownie po naciśnięciu hamulca przed odpaleniem service i abs zgasły. Żeby zapalić się po następnym odpaleniu auta.

Odpowiedz
user64
Zarejestrowani

Koledzy, zamiast wydawać kasę na prawie działające rzeczy, może lepiej kupić ryżowego klona Delphi? Zapewniam, że działa ze Scenicami i innymi autami również. Obecnie do kupienia widziałem tylko z AutoCom, a moim zdaniem DelphiCars lepszy jest, no ale to do rozgryzienia zostawiam już wam.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości