Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

BMW E46 1.8 czy Golf V 1.4 75KM


maciej1486
Zarejestrowani

op Siemka, 
wiem, ze to nie forum tych marek, ale może ktoś miał do czynienia z którym z tych aut.

Golf 1.4 75KM rok 2004 przebieg 185 ostatni przegląd w aso na 176 piękny niebieski kolor, malowany zderzak przód, wyposażenie hm kima, elektryka szyb i lusterek, czujnik deszczu i nie wie co tam jeszcze. Środek bardzo czysty bez uszkodzeń itp. Cena 14500zł + 256 rejestracja gdyż był sprowadzony w tym roku i recykling odchodzi

BMWE46 2004 1.8 Przebieg 230tyś na tablicacj z holandi ostatni przegląd w 2014r na 214tyś środek w bananowych skrórach, nawigacja, tempomat, czujniki cofania itp Cały kompletny wszystkie osłony, lecz przydało by się go wyczyścić. Fotel kierowcy delikatnie wytarty lecz w lepszym stanie niż w moim byłym SII Cena 13800zł + 756 opłaty

I tutaj mam dylematSad

Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

FWD vs RWD? zapewne nie jeździłeś tylnym napędem także musiałbyś się tego nauczyć ale brałbym BMW bo 75KM w Golfie nie jedzie nic, a i chyba jest mniejsze od golfa

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Co do E46 to pozwolę sobie zacytować Złomnika, wraz z odnośnym linkiem:
"korozja w E46? Skąd ten pomysł? Czyżbyś mówił o tej legendarnej papierowej podłodze w tylnej części przy mocowaniu ramy pomocniczej? To wszystko nieprawda. Rozpowszechniają to zazdrośni własciciele Audi i Mercedesów. "
http://i404.photobucket.com/albums/pp128...unk2-1.jpg

Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Złota zasada: dbasz to masz - pierwszy konkretny punkt do sprawdzenia
konri miał e46 i nie narzekał chyba

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(26-01-2016, 13:08)mojzesz92 napisał(a): konri miał e46 i nie narzekał chyba
I nie płakał, gdy sprzedawał. Może lubi inwestycje podwyższonego ryzyka, bo przecież teraz jeździ AR 159 w dieslu ;)

Odpowiedz
cukier
Zarejestrowani

Silnik bmw 1.8 to profanacja jak bmw to tylko r6 kupić bmw i nie mieć czym jechać to lipa straszna. A golf jak golf Biggrin prosty silnik tani w utrzymaniu ale dla mnie lipa auto zbyt pospolite Biggrin ale oczywiście jak Ci to odpowiada to jak najbardziej ok Biggrin

Odpowiedz
LUKKUL4158
Zarejestrowani

Jeśli fsi w golfie to nie bierz padają napinacze hydrauliczne rozrządu i wtedy remont szwagier wydał 2000 za remont i sprzedał odrazu bo już to miał drugi raz

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

FSI było 1.6 i 2.0

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op To nie jesr fsi. Bmw mialem e36 wiem co to tylni naped i wiem co to ruda przy mocowaniu mostu nic wiecej

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
LUKKUL4158
Zarejestrowani

Szwagier mial 1.6 właśnie. Ogólnie golfik był fajny chociaż bmw też niezle

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości