Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

BMW E46 1.8 czy Golf V 1.4 75KM


maciej1486
Zarejestrowani

op Kusi mnie to bmw lecz wydaje mi sie ze elementy zawieszenie itp są wiele drozsze od vw przynajmniej tak mi sie zdaje. Takie 1.8 pewnie w miescie w 10L sie nie zmiesci?

Co do silnika bmw to rozrzad na lancuchu?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016, 15:32 przez maciej1486.)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

W tym roczniku i pieniądzach - na pewno nie brał bym ani jednego ani drugiego.
Generalnie - jeździłem VW - i dla zasady - odradzam.
Za to wiem, co za taką kwotę bym sobie sprawił, jeśli miał by to nie być mini-van, tylko sedan albo kombi.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op Ale dlaczego? Cena vw 5 to normalna jak na ten silnik. Bmw za ta cena z tym wyposazeniem raczej tez wiec prosze cos wiecej;)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

wiem że teraz zrobię zamęt i że to nie to forum, ale może Leon/Octavia? to samo co Golf a ceny niższe

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(26-01-2016, 17:16)mojzesz92 napisał(a): wiem że teraz zrobię zamęt i że to nie to forum, ale może Leon/Octavia? to samo co Golf a ceny niższe
Wystarczy wsiąść za kierę, żeby zrozumieć, że nie to samo i dlaczego niższe.

Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

wiadomo że golf będzie lepiej wykonany niż leon/octavia a jeszcze lepiej audi a3 ale cena swoje robi i wtedy można się do wszystkiego przyzwyczaić Biggrin

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

op Leon do 15tys? Ale to taki przed liftem?

Ps. W Golfie nie ma przycisku do klimy podobno jest jakas automatyczna?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016, 17:38 przez maciej1486.)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

w Izie mam AUTO i ECON. W AUTO sam wybiera czy chce klime czy nie, w ECON nigdy nie włącza klimy

Odpowiedz
Krzychu
Zarejestrowani

Nie wiem kolego czego konkretnie szukasz,ale ze swojej strony zaproponowałbym Peugeota 407 2.0Hdi 136KM.Tyle,że jest to zupełnie inny samochód od Golfa czy Bmw ;)

Odpowiedz
LUKKUL4158
Zarejestrowani

Co do 407 tezvbym się zastanowił samochód ładny w miarę tani ale też można dołożyć do niego to sporo kolega 5 lat temu dał ok 50 tys do dziś włożył ok 20 tys padało wszystko oprócz samego silnika

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości