Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wyciek oleju spod klawiatury zaworów


Robuś
Zarejestrowani

Ostrożnie z silikonem. Dziś każdy debilny pseudo mechanik nap...a pół kilo silikonu na każdą uszczelkę jak by to był lek na wszystko. Silikonu troszkę na palec jak jest podejrzenie że powierzchnia jest nie równa. Jak nowa uszczelka gumowa lub korkowa to się nie powinno dawać.

Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

op
(07-02-2016, 21:09)maciej1486 napisał(a): Wez zaznacz na foto o jaki wyciek Ci dokładnie chodzi bo ja tam widzę plamy jakieś w różnych miejscach

Za swice zarowe na tych bialy zeby

tu jest

Załączone pliki

Miniatury
   

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016, 21:22 przez DENIS4244.)

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

szczerze to ja tu żadnego wycieku oleju nie widzę. Widać tak jak by to było paliwo takie błyszczące , a nie olej.Ale ogólnie jakiegos wiekszego wycieku nie widać.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

op
(08-02-2016, 08:33)scrabi83 napisał(a): szczerze to ja tu żadnego wycieku oleju nie widzę. Widać tak jak by to było paliwo takie błyszczące , a nie olej.Ale ogólnie jakiegos wiekszego wycieku nie widać.

Miedzy pokrywa zaworow i glowice jest minimalme wyciek oddalem samochod znowu dzis do mechanika i ma zrobic tego ale tez jak sprawdzilem płyn chłodniczy byl pustyyyyyyyyyy powidzalem mu otym i ma sprawdzis to ... ale gdzie spi..... ten plyn?

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Szczerze to współczuje przygód z autem. A plyn po naprawie silnika mógł zniknąc by uzupelnic układ moze wystarczy dolac?

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

op
(08-02-2016, 22:52)maciej1486 napisał(a): Szczerze to współczuje przygód z autem. A plyn po naprawie silnika mógł zniknąc by uzupelnic układ moze wystarczy dolac?

ale caly? suchy i pustyyyy a byl na max prawie a moze bo jest nowy pompa wody ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2016, 22:59 przez DENIS4244.)

Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

op Witam juz odebralem samochod  od tego h..... sprawdzilem i teraz tak jest 3 nowy sruby na pokrywy zaworow i nowy uszczelka  na razie nie ma wyciek i jest ok ale nie kupil mi płyn chłodniczy i musialem kupic bo nieby on nie ma taki kolor i teraz tak jade pod gorka i nagle cos mi pod maska strzela parkowalem pod netto i patrze i to ten waz z orange odlaczyl tak jak na fotka nie byl dokrecony

Załączone pliki

Miniatury
   

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Rozumiem ze dokreciles i jest juz ok? Sory ale mam wrazenie ze koles lec tylko na Twoja kase a robote robi na odwal bys wrócił.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

ten wąż powinien być szczelny.. dokręć go dobrze i powinno być ok... ale to nie odpowiedni wątek dla dolotu o którym piszesz Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
DENIS4244
Zarejestrowani

op
(11-02-2016, 17:19)maciej1486 napisał(a): Rozumiem ze dokreciles i jest juz ok? Sory ale mam wrazenie ze koles lec tylko na Twoja kase a robote robi na odwal bys wrócił.

maciej dokrecili i jest ok ale nie dostal od mnie 1 grosz nawet teraz to wszystko na jego koszt uszczelki sruby roboty juz dawno to na jego koszt

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2016, 17:21 przez DENIS4244.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości