Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Zabezpieczenie felg


PRZEMO
Administratorzy

op Jedno właśnie się świecą - a drugi utrudnia przywieranie czyli zabezpiecza
To o czym pisałem robi robotę i spokojnie wystarczyło na 4 sztuki 18"

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Online
(07-02-2016, 10:52)PRZEMO napisał(a): Jedno właśnie się świecą - a drugi utrudnia przywieranie czyli zabezpiecza
To o czym pisałem robi robotę i spokojnie wystarczyło na 4 sztuki 18"
czyli mowa o kwarcu? to co uzywałeś?

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(07-02-2016, 10:52)PRZEMO napisał(a): To o czym pisałem robi robotę i spokojnie wystarczyło na 4 sztuki 18"

Dodaj, że wypadałoby od czasu do czasu psiknąć czymś, żeby efekt łał podtrzymać Thumbup
Na komplet 18÷19" wystarcza, oczywiście przy stosowaniu się do zaleceń. Lakier gloss/semi-gloss będzie podbity, satyna takiego efektu już nie będzie miała, ale taki jej urok. Na srebrnych to i tak uzyskanie zabezpieczenia liczy się bardziej, niż połysk, bo generalnie efekt na srebrnym jest trudniej uzyskać.

Aplikacja generalnie trudna nie jest, ale trzeba pamiętać o odtłuszczeniu, prawidłowym nałożeniu i dotarciu.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op scrabi tak to co użyłem w ubiegłym roku i notabene pomagał mi nakładać Oktawiusz Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Online
(07-02-2016, 11:07)PRZEMO napisał(a): scrabi tak to co użyłem w ubiegłym roku i notabene pomagał mi nakładać Oktawiusz Biggrin
jak kupie jakies ładne buciki 18stki do swojego to i moze jasie skuszę na cóś takiego
Bo w tym momencie mam fabryczne alusy 16 to ten kwarc kosztuje połowe ich wartości wiec szkoda kasy i zachodu

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(07-02-2016, 11:10)scrabi83 napisał(a): jak kupie jakies ładne buciki 18stki do swojego to i moze jasie skuszę na cóś takiego
Bo w tym momencie mam fabryczne alusy 16 to ten kwarc kosztuje połowe ich wartości wiec szkoda kasy i zachodu

Na 17" też dobrze wygląda Thumbup

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Online
(07-02-2016, 11:17)funkoval napisał(a):
(07-02-2016, 11:10)scrabi83 napisał(a): jak kupie jakies ładne buciki 18stki do swojego to i moze jasie skuszę na cóś takiego
Bo w tym momencie mam fabryczne alusy 16 to ten kwarc kosztuje połowe ich wartości wiec szkoda kasy i zachodu

Na 17" też dobrze wygląda Thumbup
tak wiem, jakos mi sie marzą 18, a nawet 19 .pytanie czy sie zmieszczę w budżecie. bo i pewnie jakies dystanse by trza było.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op Dystanse to kwestia szerokości felgi i ET - może nie będą konieczne

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości