Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wideo-rejestrator jazdy z auchan? Opłaca się?


Koxowy
Zarejestrowani

op Witam, opłaca się kupić rejestrator jazdy z hipermarketu auchan?

Dokładnie nie wiem jaka jest firma rejestratora, wiem ze była jakaś chyba promocja. Rejestrator kosztował 50 zł.
Ogólnie rozchodzi mi aby jakość nagrywania była przynajmniej średnia, aby jakoś dało się odczytać nagranie. I co o tym sądzicie?

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

Online
(08-02-2016, 14:34)Koxowy napisał(a): Rejestrator kosztował 50 zł.
(08-02-2016, 14:34)Koxowy napisał(a): Ogólnie rozchodzi mi aby jakość nagrywania była przynajmniej średnia
sprawdź model i zobacz na YT jakość nagrania

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi pio555 za ten post post:
  • Koxowy
Wojtgda
Zarejestrowani

ja dołozyłem parę złotych i kupiłem wersję z WDR na aliexpress za 140 zł: http://www.aliexpress.com/store/product/...08601.html
testuje od tygodnia na karcie class4 i nie powiem w nocy robi wrażenie - dziś przyszła karta class10 więc bede w FullHD nagrywał.

kolego patrz na testy które odbywają się nocą w dzień wszystkie kamerki są oki, tzn trzymają się na równi. WDR bardzo potrzebne w nocy jak oślepiają kamerę auta z przeciwka... Biggrin

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Wojtgda za ten post post:
  • Koxowy
xander!
Zarejestrowani

Ja miałem opticam A7 z Auchana koszt ~ 80 zł, niestety w nocy się komuś spodobał Sad
Generalnie dawał radę.

Teraz mam G1 (wersja z kondensatorem zamiast baterii) i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi xander! za ten post post:
  • Koxowy
Koxowy
Zarejestrowani

op
(08-02-2016, 21:16)xander! napisał(a): Ja miałem opticam A7 z Auchana koszt ~ 80 zł, niestety w nocy się komuś spodobał Sad
Generalnie dawał radę.

Teraz mam G1 (wersja z kondensatorem zamiast baterii) i jestem bardzo zadowolony.

Serio, ktoś Ci ukradł? Kurde to ja sam sie zaczynam bać Thumbup
Ale to co rozbili Ci szybe, i tak sobie wziął? Thumbup
Jak tak być takim złodziejem, od razu takim marginesom powinny ręce ucinać.
PS. Dzięki Wam za wypowiedzi. Czekam na dalsze Thumbup

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Słuchaj jak zaczynasz przygodę z kamerkami to ja mam model z biedronki. Sprawdź w necie jak nagrywa w dzień jest jak najbardziej ok. W nocy coś tam widać, ale...
w 80zł oddam razem z wysyłką

Odpowiedz
toster
Zarejestrowani

Dzis zaczęła sie promocja w Biedrze i wlasnie zakupilem my eye road trip za 69 zlotych. Nagrania z dnia daja rade. Tablice rejestracyjne odczytasz w 99%. Wieczornych nagran jeszcze nie odtwarzalem na laptopie ale nie spodziewam sie rewelacji. Dźwięk nagrywa średnio rozmowy slychac ale przy mocniejszym basie z radia troche trzeszczy. Ma czujnik ruchu, akumulator, diodi do nocnego trybu. Generalnie nie spodziewalem sie szalu za ta cene ale stosunek do jakości jest ok. Jak na pierwszy taki moj wynalazek moze byc. Od czegoś trzeba zacząć

Odpowiedz
Wojtas_BB
Zarejestrowani

Tanie rejestratory za parędziesiąt zł dają radę ale tylko w dzień. Nocne nagrania poza obrazem samochodów do niczego się nie nadają, nie ma szans odczytać nr rej.
Ale wiadomo, że jak nie ma kasy na lepszą, to chociaż taka jest dobra.

Pozdrawiam Wojtas_BB
Citroen C5 Aircross, 1.2 PT, 2023
Seat Arona, 1.0, 2021
Odpowiedz
Wojtgda
Zarejestrowani

Tutaj juz swieze testy tej kamerki z biedry
http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2016/...rip-z.html
Nie ukrywam ale moja ma o niebo lepsza jakosc w 720p po obejrzeniu filmikow a roznica w cenie niewielka...

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Z ciekawostek pierwszy filmik z obwodnicy Kęt Biggrin Jakość marna - numery rejestracyjne samochodów nieczytelne

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości