Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Zmywarka


PRZEMO
Administratorzy

Miałem Amica i niech ją licho
teraz 3 lata Bosch i bez problemu


Teraz te do zabudowy Biggrin
http://www.euro.com.pl/zmywarki-do-zabud...1500.bhtml

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Mam electroluxa - odskakuje w nim bez powodu rygiel, poza tym bardzo fajna.
Teściowie mają tanią Amicę - nie polecam tanich wersji. Brat ma Whirlpoola starego, nie zamieniłby chyba na nic nowego, tak samo mikrofali.
Bosch, Siemens, Zelmer mają w Polsce jeden serwis.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi funkoval za ten post post:
  • PRZEMO
Mati
Zarejestrowani

my równie mamy Bosch-a i jak na razie super Biggrin tylko my mamy coś ok 45cm

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
xander!
Zarejestrowani

Ja mogę polecić BEKO.

Mam u siebie od ponad 3 lat, nie dzieje się (odpukać) nic złego.
Modelu Ci nie podam i tak pewnie już go nie produkują, ale jest do zabudowy. Z racji miejsca mam wersję 45 cm (jest w sumie pakowna, 10 kompletów wchodzi według tej ich skali).

Odpowiedz
roman123
Zarejestrowani

To i ja się pochwalę Thumbup Miałem Indesit i hulała jakieś 8 lat. Spalił się silnik pompy i naprawa była nieopłacalna. Kupiłem potem Samsunga. Dwuletnia zmywarka akurat po gwarancji. Miała wygięte zawiasy drzwi. Zerwały się linki podtrzymujące drzwi. Typowe w tych modelach. Za ten patent Samsung powinien Nobla dostać! Stalowa linka, naciągnięta przez mocną sprężynę trze po plastikowym, nieruchomym kółku! Kółko oczywiście obcięte, drzwi spadły i wykrzywiły zawiasy. Gość mi ją sprzedał za 300. Ja zamiast linek i sprężyn wmontowałem teleskopy klapy z jakiegoś auta (na szrocie 20 zł) wyprostowałem zawiasy i działa świetnie już drugi rok Biggrin Myje fajnie, ma trzy śmigła, pełno jakiś bajerów. Ogólnie jest ok. Tylko za ten mechanizm z linkami to bym ich...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2016, 14:46 przez roman123.)

Odpowiedz
raventador
Zarejestrowani

Polecam Electrolux. Biggrin

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Świat złamie Ci serce na dziesięć różnych sposobów, to pewne. Nie umiem tego wyjaśnić, ani tego, ani szaleństwa które tkwi we mnie i w innych, ale niedziela znów jest moim ulubionym dniem, myślę o tym co zrobili dla mnie inni i czuję się wielkim szczęściarzem.
Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

Miałem Indesita - spalił się sterownik (a przyczyną był mikrowyłacznik - jak w drzwiach Scenica )
Beko - i owszem, ale... szwankuje pompa wyrzutu wody, jeśli przed myciem nie zaleję jej choc szklanką wody - zmywarka na sucho nie ruszy, a pierwsza faza cyklu to odpompowanie wody.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

U rodziców Ariston padł po jakichś 4 latach w miedzy czasie 5 razy naprawiany, zmienili na Siemensa i juz z 6 dobrych lat śmiga bez problemu. Różnice pomiędzy nimi głośność pracy, domyślnie naczyń i awaryjność na korzyść Siemensa. U mnie też śmiga od 4lat zero problemów, w dodatku mam model z wnętrzem częściowo z tworzywa. Z czystym sumieniem mogę polecić Siemensa.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Z czystym sumieniem to każdy może polecić ten egzemplarz, który mu się nie psuł.
Built-in obsolence zbiera żniwo w każdym aspekcie naszego życia.

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

(19-02-2016, 13:56)xander! napisał(a): Ja mogę polecić BEKO.

Mam u siebie od ponad 3 lat, nie dzieje się (odpukać) nic złego.
Modelu Ci nie podam i tak pewnie już go nie produkują, ale jest do zabudowy. Z racji miejsca mam wersję 45 cm (jest w sumie pakowna, 10 kompletów wchodzi według tej ich skali).
Też polecam Beko Thumbup

Mamy już ponad 7 lat Beko i jak na razie działa bez zarzutu, jak kupowalismy to kosztowała ponad 2000 zł a porównywalny Bosch czy Siemens wychodził ponad 3500 zł.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości