Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Zakup Scenic 2003 1.6 16V


Pogromca
Moderatorzy

Online
Na zdjęciach prezentuje się kozacko ! a co to za cudo na trytytkach na kierownicy :>?

Poczekaj jeszcze trochę i może otomoto wprowadzi opcję z przyciskiem: "powąchaj jak pachnie w środku" Thumbup

Młody
Zarejestrowani

A ja tego Holendra bym brał , tyle że 1000 zł taniej Sad najważniejsze kryteria jak przebieg i bezwypadkowosc się zgadzają a to juz sporo IMO

[Obrazek: ab282976.gif]
Pogromca
Moderatorzy

Online
No, ale powiedział..że tysiąc nie zejdzie.. ;/

Jurand
Zarejestrowani

op Gdybym znał się na mechanice i umiał sam naprawiać to bym go wziął na pewno, ale nie ukrywajmy, klima,sprzęgło, skrzynia od razu za jednym zamachem do tego kapcie letnie daje nam już pewną sumę i wychodzę za obszar 10 tyś....

  
Scenic jest naprawdę ok Thumbup
Pieczar
Zarejestrowani

Widze tytuł wątku, ale zapytam. 1.9 dCi nie chcesz?
// napisane z Windows Phone

Był Scenic III, jest C4 Picasso Biggrin
Jurand
Zarejestrowani

op Autko kupione, daje link do ogłoszenia :P http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-...yjiiR.html

  
Scenic jest naprawdę ok Thumbup
miro
Moderatorzy

Gratuluję   Thumbup  Zapraszam do założenia galerii   Thumbup

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Pogromca
Moderatorzy

Online
Ooooo sportway! Thumbup No ładna sztuka się trafiła, te felgi mi się zawsze podobały ! Jaki to rozmiar 16 ?

Prośbę, mam wrzuć jak będziesz robił galerię zdjęcie gałki oraz klamek wewnętrznych - jestem ciekaw w jakim są stanie ;)





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości