Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Przyssawka do telefonu


mu0dy
Zarejestrowani

op Cześć,
Może ktoś z was będzie w stanie pomóc. Mam przyssawkę do telefonu a do niej takie koło na silicon - do przyklejenia na kokpit. Chciałem to przykleić po prawej stronie nad schowkiem ( Scenic II 2007 ). W teorii może i tak się da ale w praktyce niestety nie. jest tam już lekkie zakrzywienie i to jest problem. Czy macie jakieś sposoby, może jakiś klej, który będzie trzymał a jednocześnie gdybym chciał go usunąć nie będzie z tym większego problemu ?
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Michał

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

taśma dwustronna. Do tego np suszarka żeby podgrzać powierzchnię i sam plaster, wtedy będzie się dobrze trzymał.
O czyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni nie wspominam, to to chyba wiadomo.

Thumbup
Odpowiedz
mu0dy
Zarejestrowani

op
(18-03-2016, 14:59)Patrys4891 napisał(a): taśma dwustronna. Do tego np suszarka żeby podgrzać powierzchnię i sam plaster, wtedy będzie się dobrze trzymał.
O czyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni nie wspominam, to to chyba wiadomo.

Dzięki.
Czyszczenie i odtłuszczanie to logiczne. Nie jestem przekonany co do tej taśmy. Niby mam taką - jedną z tych którą reklamowali w TV - zrobiłem jak trzeba i nie była w stanie utrzymać przez kilka dni kurtek dzieci a co dopiero telefonu Biggrin. Może jakiś klej, silicon ? coś innego ... ?

Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

Ja tam wole nie kombinować z klejeniem czegokolwiek do deski. Może warto zainwestować w uchwyt na szybę, wydatek rzędu 20-30zl

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Wojtgda
Zarejestrowani

Mam w swoim scenicu tylko gumke na telefon i gumka sie trzyma deski przed kierownica jak i telefon na niej polozony.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości