Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Prośba o zerknięcie na auto z linka


turokp
Zarejestrowani

op Poszukuje już od dłuższego czasu Granda 2 lub Scenica 2. Trochę ogłoszeń jest, ale większość z komisów i nie za bardzo chce mi się tam jechać. Całkiem blisko mam do Dudki11, ale jak przeczytałem opinie to nie ma po co tam jechać.

Znalazłem coś takiego, ocenicie wstępnie?

http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-2-0-16v-instalacja-gazowa-i-wlasciciel-bogata-wersja-ID6yjEZD.html

LUKKUL4158
Zarejestrowani

Na zdjęciach niby ok trzeba bliżej się przyjrzeć no wg mnie cena wysoka ale może dlatego że "igła "

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Fyox
Zarejestrowani

Strasznie słabe foty. Jak masz blisko to jedź zobacz. Ciekawe co to za LPG i ile na tym jeździł. Może handlarz wrzucił coś za grosze, a kupujący pomyśli "o instalacja LPG jest to będzie ekonomicznie", a potem problem, że na gazie nie jeździ.

turokp
Zarejestrowani

op blisko nie mam, ale jak na razie żadnego wyboru też nie mam, a nie ukrywam, że trochę mi się spieszy, wiem, pośpiech nie jest dobrym doradcą
tak myślę, żeby podjechać i zobaczyć, bo wygląda to inaczej niż w innych ogłoszeniach, nie ma igła, nie stuka-nie puka, miesiąc temu zmieniony rozrząd itd
homologacja do 26 więc gaz musiał włożyć w tym roku, bo na butelkę to chyba jest 10 lat jeśli się nie mylę, zadzwonię do niego i zapytam co tam włożył i kiedy

maciej1486
Zarejestrowani

fotel kierowcy ma chyba dziure i próg jakoś dziwnie wygląda.

turokp
Zarejestrowani

op mam jeszcze takie pytanko, czy 1,6 w benzynie to jest w ogóle opcja, którą można rozważać czy szukać tylko 2,0?

grzemach
Zarejestrowani

ja mam 1.6, jestem zadowolony (mam go 2 lata) - wszystko zależy od konkretnego egzemplarza.

pio555
Junior Administratorzy

(22-03-2016, 21:32)turokp napisał(a): mam jeszcze takie pytanko, czy 1,6 w benzynie to jest w ogóle opcja, którą można rozważać czy szukać tylko 2,0?

zawsze 2.0 będzie lepsze
spalanie podobne ale duża różnica w dynamice

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Krzychu
Zarejestrowani

Uszkodzony fotel pasażera,przytarty zderzak przód z prawej strony,wgnieciony próg z lewej strony brak zaślepki na hak holowniczy,co do instalacji to może jest ona z 2006r. a butla z 2016 ;)

adi84
Zarejestrowani

Jak szukasz granda to chyba 2,0 najlepiej do krótkiego wystarczy 1,6, najlepiej szukaj bez gazu i sam załóż wiesz co masz i nowe. Ja mam 1,4 i wiadomo mół ale spalanie bajka.





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości