Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Prośba o zerknięcie na auto z linka


turokp
Zarejestrowani

op raczej tak, wstępnie się umówiłem
jak ktoś przede mną nie kupi to raczej pojadę

funkoval
Specjalisci

Ten na blachach EWE... to chyba po przejściach. Pal sześć trzy tony ciemniejszy zderzak przód i plastik między zwierzakiem a maską (z tyłu nie ma aż takiej różnicy), ale prawy bok ma różne odcienie drzwi.
Brakiem przerejestrowania bym się zbytnio nie przejmował, jeśli nie był to długi okres. Pewnie podjął decyzję o sprzedaży - może przez dotychczasowe wydatki, więc po co pakować się w kolejny koszt?

maciej1486
Zarejestrowani

Niby wsadził w to auto trochę kasy co można wyczytać z opisu, a nie stać na przerejestrowanie? Mnie to coś śmierdziBiggrin

pio555
Junior Administratorzy

chcesz poogladać duzo sceniców w jednym miejscu
http://specrenowka.otomoto.pl/
koleś ma w miarę pewne egzemplarze

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
funkoval
Specjalisci

(24-03-2016, 21:55)maciej1486 napisał(a): nie stać na przerejestrowanie?

W ubiegłym roku wsadziłem w golfa ponad 4kpln a nie chciało mi się przerejestrować. Nie wszystko jest w kategorii "stać/nie stać", czasem już się po prostu nie chce, bo obrzydzenie bierze na samą myśl.

maciej1486
Zarejestrowani

Każdy ma inne priorytety. Dla mnie podstawa to rejestracja i ubezpieczenie auta na mnie i spokój przy kontrolach. Potem można zająć się dofinansowywaniem samochodu.
Nigdy nie kupie auta od kogoś kto nie zarejestrował go na siebie ( nie mówię o komisach)i ma kilka umów wstecz bo na samym początku mi to śmierdziBiggrin, ale tak jak mówię każdy robi jak chceBiggrin

funkoval
Specjalisci

(24-03-2016, 22:21)maciej1486 napisał(a): Każdy ma inne priorytety. Dla mnie podstawa to rejestracja i ubezpieczenie auta na mnie i spokój przy kontrolach.
Co ma zarejestrowanie na siebie do ubezpieczenia na siebie?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2016, 22:28 przez funkoval.)

maciej1486
Zarejestrowani

Hmm mam zarejestrować samochód na siebie, a OC zostawić z danymi i nr rejestracyjnym o ile się zmienił poprzedniego właściciela? Podejrzewam, ze mając samochód znasz przepisy, więc nie rozumiem dyskusji? Jeśli wstydzisz się Warszawskich tablic no to Twoja sprawa, ja zawsze samochód rejestruje i ubezpieczam i nigdy to mi na złe nie wyszło wręcz przeciwnieBiggrin Z mojej strony tyleBiggrin

pio555
Junior Administratorzy

Funko i Maciej
odbiegacie od tematu watku
Spam

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
funkoval
Specjalisci

(24-03-2016, 22:49)maciej1486 napisał(a): Hmm mam zarejestrować samochód na siebie, a OC zostawić z danymi i nr rejestracyjnym o ile się zmienił poprzedniego właściciela?

demencja mnie chyba łapie, bo zdawało mi się napisałem coś zupełnie odwrotnego.

Cytat:Jeśli wstydzisz się Warszawskich tablic no to Twoja sprawa
Normalnie lol i rotfl. Wincyj dawaj takich merytorycznych argumentów, wincyj. Jak chcesz mi personalnie dowalić, to może coś w temacie "słoikowym? Albo robotniczo-chłopskiego rodowodu przodków?





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości