Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Prośba o zerknięcie na auto z linka


turokp
Zarejestrowani

op no masz, po piwku panowie i nie ma się o co spierać
to, że nie zarejestrował to jego sprawa, mam kilku znajomych, którzy tez nie od razu to zrobili, nie wiem z jakiego powodu, po prostu
jak pisałem pogadałem z nim trochę i wydaje się być normalnym gościem, pojadę, zobaczę, a Was proszę o radę, oprócz przeglądu na co zwrócić uwagę, nie jestem specem, znam się średnio, chciałbym mieć sprawne auto, dołożyć coś od czasu do czasu jak to zwykle bywa i już

nie zwróciłem uwagi na odcienie, ale w sumie czy stłuczka dyskwalifikuje auto?
jak ma parę ładnych latek to mogło się coś stać albo musiało, ważne, żeby ktoś to w miarę ładnie zrobił, idealne to z salonu, chociaż nie zawsze
idąc tym tokiem rozumowania chyba w zasadzie nie ma aut w ogłoszeniach, do których nie można by było się przyczepić

twinsiak79
Zarejestrowani

(24-03-2016, 23:01)funkoval napisał(a):
(24-03-2016, 22:49)maciej1486 napisał(a): Hmm mam zarejestrować samochód na siebie, a OC zostawić z danymi i nr rejestracyjnym o ile się zmienił poprzedniego właściciela?

demencja mnie chyba łapie, bo zdawało mi się napisałem coś zupełnie odwrotnego.

Cytat:Jeśli wstydzisz się Warszawskich tablic no to Twoja sprawa
Normalnie lol i rotfl. Wincyj dawaj takich merytorycznych argumentów, wincyj. Jak chcesz mi personalnie dowalić, to może coś w temacie "słoikowym? Albo robotniczo-chłopskiego rodowodu przodków?

i po raz kolejny stwierdzam że to forum stało się prywatnym folwarkiem paru osób i tylko oni mają tu racje a wara wdać sie z nimi w dyskusje,jak Maciej 1486.....teraz mozecie mnie spamowac,ostrzegac czy też karać ......co do auta-kolego turokp...no jedz,pogadaj,ogladaj-zabierz kogos,we dwóch kupuje sie z mniejszymi emocjami   Thumbup

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016, 13:28 przez twinsiak79.)

Oktawiusz
Zarejestrowani

Nie rozumiem Twojego posta powyżej. Maciek wcale nie rozumiem z jakim zamiarem ale palnął coś zupełnie głupiego. Sam bym się wpienił.
Ja jeżdżę na tablicach z miejsca mojego zameldowania mimo, że mieszkam 12 lat w Warszawie i zostawiam podatki właśnie tam od paru lat. Teraz kupiłem mieszkanie i mógłbym się przemeldować ale budzi to moje zastanowienie, bo wzrośnie mi między innymi OC za auto i to wcale niemało. Na głupie stwierdzenia trzeba odpowiadać głupimi odpowiedziami.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016, 17:44 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
maciej1486
Zarejestrowani

Zadne glupie stwierdzenie nie interesuje mnie kto gdzie mieszka tylko fakt rejestracji auta na siebie. Nie wiem czy nie macie co robic komentujac temat, ktory uwazalem za zamkniety czy sobie posty nabijacieBiggrin Jesli ktos ma jakies ale to zapraszam na PW bo to nie temat o rejestracji ani o glupich stwierdzeniach.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


funkoval
Specjalisci

(24-03-2016, 23:10)turokp napisał(a): nie zwróciłem uwagi na odcienie, ale w sumie czy stłuczka dyskwalifikuje auto?
jak ma parę ładnych latek to mogło się coś stać albo musiało, ważne, żeby ktoś to w miarę ładnie zrobił


Przód mnie zastanawia, bo wcale nie wygląda to fajnie, ale bardziej martwi mnie tył. Nie wiem jakie mogły być faktyczne rozmiary szkody i czy zrobiono to dobrze. Sugeruję uzbrojenie się w czujnik grubości lakieru i pomierzenie tak poszycia, jak i progów i nadproży, do tego zerknięcie pod wykładzinę bagażnika, czy wanna jest montowana oryginalnie itp.

Na forum jest temat o tym, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie używanego Scenika, jedną z rzeczy jest wilgoć w schowkach czy rdzawy nalot na klamrach pod tylnymi siedzeniami.
Czy ktoś może podrzucić link do tematu? Pod tt trochę ciężko się szuka.

turokp
Zarejestrowani

op
(25-03-2016, 13:28)twinsiak79 napisał(a): i po raz kolejny stwierdzam że to forum stało się prywatnym folwarkiem paru osób i tylko oni mają tu racje a wara wdać sie z nimi w dyskusje,jak Maciej 1486.....teraz mozecie mnie spamowac,ostrzegac czy też karać ......co do auta-kolego turokp...no jedz,pogadaj,ogladaj-zabierz kogos,we dwóch kupuje sie z mniejszymi emocjami

niestety nie mam z kim jechać
jedyne co mogę zrobić to sprawdzić czy nie chlapie z pod korka i jechać na przegląd i przy okazji zerknąć właśnie na to czy nie ma wyraźnych znaków, że coś jest nie tak

maciej1486
Zarejestrowani

Sluchaj jak chcesz to poszukaj auta blizej Bydgoszczy i ja chetnie Ci pomoge. Mam czujnik lakieru i jakas tam wiedze na temat co i jak powinno wygladac tez. W razie co PW tylko ze ja wracam 8 kwietniaBiggrin

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


turokp
Zarejestrowani

op znalazłem jeszcze to

http://otomoto.pl/oferta/renault-grand-s...yk4o7.html

rozmawiałem z gościem i powiedział mi, że do zrobienia jest kilka rzeczy, które już zamówił i ma zamiar zrobić je we wtorek jak paczka dojedzie i pokaże mi fakrurę
od razu bez pytania powiedział mi, że "dorabia" sobie handlując autami i że można bez problemu jechać na przegląd, gaz ma 4 lata
rzeczy do zrobienia to:

tarcze, egr,pęknięta tylna lampa, urwana tylna wycieraczka

mówił normalnie, nie koloryzował

Wasze opinie?

maciej1486
Zarejestrowani

Nie wygląda źle, albo mi się zdaje albo ma tylko naklejkę na jednym nadkolu z tyły. Reszta to normalne ślady użytku Biggrin
Choć cena nie przyciąga

turokp
Zarejestrowani

op
(26-03-2016, 12:17)maciej1486 napisał(a): Nie wygląda źle, albo mi się zdaje albo ma tylko naklejkę na jednym nadkolu z tyły


a dokładniej o tej naklejce, bo szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości