Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Przepływomierz i EGR Gdzie sie znajduje


lukasz29mj
Zarejestrowani

op Hej Panowie Panie, Przepływomierz i EGR Gdzie sie znajduje w sceniku 2.0 benzyna? macie moze jakies zdjecia?

Odpowiedz
michumal
Zarejestrowani

EGR i przeplywomierza z tego co wiem, nie ma.

Scenic II Ph I 2006 2.0 16V automat
Odpowiedz
lukasz29mj
Zarejestrowani

op wiec dlaczego moje auto jest tak wolne i zamulone jak na 136 koni? w manualu i jadąc 140 Km/h glosno w nim jak w maluchu nie idzie wysiedziec!?!?!

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

A masz porównanie z innymi szczeniakami?
Może np łożysko Ci jakieś padło i hałasuje. Do tego uszkodzone łożysko potrafi stawiać poważne opory i przez to spadają osiągi.

Thumbup
Odpowiedz
lukasz29mj
Zarejestrowani

op mozesz napisa c jakie dokladnie o jakie lozysko ci chodzi? gdzie co  i jak

Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

Chodzi o łożysko w kole.
To tylko jakiś tam pomysł, bo dość mało szczegółów podałeś.
Coś więcej możesz napisać?
Czy hałas się zwiększa proporcjonalnie do prędkości, czy zależy od obrotów silnika, od biegu na jakim jedziesz.
Im więcej szczegółów tym lepiej

Thumbup
Odpowiedz
lukasz29mj
Zarejestrowani

op
(30-03-2016, 20:11)Patrys4891 napisał(a): Chodzi o łożysko w kole.
To tylko jakiś tam pomysł, bo dość mało szczegółów podałeś.
Coś więcej możesz napisać?
Czy hałas się zwiększa proporcjonalnie do prędkości, czy zależy od obrotów silnika, od biegu na jakim jedziesz.
Im więcej szczegółów tym lepiej

No do predkosci al e dochodzac do 3.5 tys ob.. obojetnie jaki bieg halasa meksyk a przyspieszenie  do 100  okolo godziny :Biggringolnie

Odpowiedz
ko-ma
Zarejestrowani

Raz tak miałem - był zapchany katalizator. A hałasował, bo pękła rura wydechowa na wlocie.

Scenic II Ph II 1,5 dci 105 KM / Megane III Coupe Ph1 1,5 dci 90 KM


Scenic II Ph II (+), GrandScenic II Ph I, Polonez Caro+, Gaz 69M, Syrena R-20, Renault Megane Coupe III Ph I
Odpowiedz
Patrys4891
Junior Administratorzy

No to ja bym proponował żeby ktoś posłuchał jak CI pracuje silnik, bo do głowy przychodzą mi opcje typu przestawiony rozrząd Sad

Thumbup
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Patrys4891 za ten post post:
  • lukasz29mj
lukasz29mj
Zarejestrowani

op
(30-03-2016, 20:17)Patrys4891 napisał(a): No to ja bym proponował żeby ktoś posłuchał jak CI pracuje silnik, bo do głowy przychodzą mi opcje typu przestawiony rozrząd Sad
COBiggrin a jak sprawdzic czy? moze byc przestawiony? wymieniał mi mechanik i chce go sprawdzic wiec co mam mu piwiedziec?

(30-03-2016, 20:16)ko-ma napisał(a): Raz tak miałem - był zapchany katalizator. A hałasował, bo pękła rura wydechowa na wlocie.

na dole zero dziur a kat? serio daje takie cos?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2016, 20:25 przez lukasz29mj.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości