Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Co wybrać Granda czy Espace?


RUFI
Zarejestrowani

op No też racja, najlepsza jest obiektywna ocena i ASO najbardziej takiej odpowiada

Odpowiedz
Bajek
Zarejestrowani

Mam Scenica i Espace.
Espace jest bez porownania wiekszy i w duzo lepszy sposob mozna ukladac fotele. Jezeli zamierzasz jezdzic dosc czesto z 5 osob na pokladzie i jakims bagazem to moim zdaniem Espace (i polecam Grand). Niby tylko 20 cm wiecej, ale to sie naprawde czuje.

Jezeli natomiast potrzebujesz od czasu do czasu kogos podwiezc to nie wiem czy jest sens ubierac sie w Espace'a. Chyba ze lubisz wozic powietrze. Biggrin
A co do rocznika to postaraj sie znalezc po lifice (po 2008 roku)

Odpowiedz
RUFI
Zarejestrowani

op No wszystko fajnie,  tylko ze juz roczniki po lifcie po 2008 r. to już naganiają ceną. Patrzyłem tylko na allegro ale blisko 25-30 tys a ja bym chciał wydać do 15tys na zakup. Ciężki wybór mnie czeka. A co zostało ulepszone po lifcie?  Fakt ze interesuje mnie wersja IV ale chyba po lifcie to już mnie nie stać i wątpię że to sie za rok zmieni ;) chyba ze się dzieciaki dorzucą z 500 + staremu to może dalbym radę ;-) muszę głębiej się zaczytać w Espace Grand przed i po lifcie i zdecydować

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2016, 15:41 przez RUFI.)

Odpowiedz
siwusek216
Zarejestrowani

Niedaleko mnie w komisie stoi fajny Grand Espace nie oglądałem go dokładnie ale w oko wpada. 2008r 2.0dci nie wiem który wariant mocy prvilage z wypasu wyglądał na biksenonie z ładnym kołem czarna perła za niecałe 25k

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

U mnie biala na full opcji z ekranami w zaglowkach jest za 28 z 2008rThumbup

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2016, 16:33 przez maciej1486.)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
ryjas
Zarejestrowani

(11-04-2016, 15:40)RUFI napisał(a): No wszystko fajnie,  tylko ze juz roczniki po lifcie po 2008 r. to już naganiają ceną. Patrzyłem tylko na allegro ale blisko 25-30 tys a ja bym chciał wydać do 15tys na zakup. Ciężki wybór mnie czeka. A co zostało ulepszone po lifcie?  Fakt ze interesuje mnie wersja IV ale chyba po lifcie to już mnie nie stać i wątpię że to sie za rok zmieni ;) chyba ze się dzieciaki dorzucą z 500 + staremu to może dalbym radę ;-) muszę głębiej się zaczytać w Espace Grand przed i po lifcie i zdecydować

Jak chcesz wydać 15 tys to lepiej poszukać dobrego Grand Scenica. Za 15 kupisz Espaca po lifcie ale 2006 i tez łatwo nie będzie. To też nie jest zła opcja ale jednak trudno znaleźć coś porządnego za te pieniądze.
Generalnie Espace z każdym liftem było lepsze. Ulepszano silniki, elektronikę, wyposażenie. Jedyne co było gorsze wg mnie to tapicerka. Im auto nowsze tym ona gorsza;)

Odpowiedz
RUFI
Zarejestrowani

op Coś się znajdzie, jak nie Espace to GS. Czasami jakaś okazja się znadzie w naj mniej oczekiwanym momencie. Towaru tego jest mnóstwo tylko trzeba wybrać ;) dobrze wybrać!!!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2016, 19:01 przez RUFI.)

Odpowiedz
ryjas
Zarejestrowani

Mnóstwo to jest syfu;) Szukałem Granda ok. 4 miesięcy. Jeździłem do Olka, po pomorskim. Miałem się wybrać do Koszalina i Słupska po drodze obejrzeć Granda 1,6. Trafił się 400 m od domu;) Po drodze oglądałem tylko jednego Espace. Nic nie było w okolicy.

Odpowiedz
cukier
Zarejestrowani

http://otomoto.pl/oferta/renault-espace-...230a429297

zerknij sobie na tego. kupowałem kiedyś z znajomym dla niego zafirę, było uczciwie zgodne z opisem. na miejscu szło sie dogadać wiadomo trza pomacać ale może być ciekawa opcja Biggrin

Odpowiedz
RUFI
Zarejestrowani

op Koledzy podajcie jakieś ciekawe strony odnośnie Grand Espace, chodzi mi o roczniki, co się zmieniało w nowszych modelach, co ulepszano. Taki zbior wiedzy teoretycznej dla początkującego :-)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości