Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Yanosik


mojzesz92
Moderatorzy

Online
Ja jeszcze nie mam ale sprawdzcie jak sama navi sie zachowuje bo do tej pory byla lipna

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

op a mnie się podoba Thumbup

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Myślę że zmiana na lepsze !!!

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

(16-06-2014, 13:03)mojzesz92 napisał(a): Ja jeszcze nie mam ale sprawdzcie jak sama navi sie zachowuje bo do tej pory byla lipna
mapa jeszcze długoooooo będzie lipna bo jest to darmowa mapa ump-PL tworzona przez grupę internautów zapaleńców

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Espera
Mapa ponoc jest google, ale dzis bylem w Wawie. Tragedia! Pokazuje w prawo a mowi w lewo. Czeste przypadki. Poza tym jest zakret w prawo 90 stopni a mowi lekko w prawo. Poprzednio bylo lepiej. No i nie ma wypadkow, sa zdarzenia.

Odpowiedz
Ferguss
Przyjaciele forum

Są zdarzenia ponieważ bardzo dużo osób zaznaczało korki jako wypadek. Dlatego zrobili to bardziej uniwersalnie Biggrin

Odpowiedz
pio555
Junior Administratorzy

w/g mnie zdarzenia są lepsze niż wypadek
ludtki jako wypadek sygnalizowali stłuczki a Yanosik pokazywał a auta juz dawno na poboczu i ruch idzie płynnie
Mam nadziej,że teraz zdarzenie to będzie coś co będzie sygnalizowało jakieś niebezpieczeństo

Scenic III PH II 2012r 1.6 dCi 167KM
Megane III PH II 2015r 1.6 dCi 146KM
Clio III Ph I 2006r 1.6 16V 110KM
Clio III Ph I 2006r 1.2 16V 75KM
Odpowiedz
Antek
Zarejestrowani

To lekko w lewo też mnie ostatnio zmyliło. Mówi lekko w lewo a na mapie pokazuje skręt na skrzyżowaniu o 90 stopni.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014, 20:40 przez Antek.)

Odpowiedz
krzysios
Zarejestrowani

Przetestowałem dzisiaj pierwszy dzień yanosika.
Użyłem go na trasie: Rzeszów-Kolbuszowa-Mielec-Rzeszów, wziął 16MB z neta.
Minusy:
Mapy słabe, nie można dopisać ulic, patrole podawane nie ściśle - różnica nawet 500m. od tego co podaje. Żre dużo baterii no i wyskakują pieprzone reklamy.
Plusy:
Nie szumi tak jak CB.

Bez rewelacji. Większa zabawka niż faktycznie przydatne. CB zdecydowanie lepsze.

Odpowiedz
Espera
Dostałem dziś COYOTE dl testów na pół roku za free.
Jutro biorę go na wyjazd do Holandii. Jego zaletą jest fakt, że ponoć działa w całej Europie. Zobaczymy.
Wada - brak map, mało tzw. SKAUTÓW czyli użytkowników.
Zobaczymy jak toto działa.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości