Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Yanosik


Mati
Zarejestrowani

op Bardzo przydatna aplikacja na telefon, również dobra nawigacja, nie zżera dużo baterii ani internetu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2015, 17:39 przez Asia.)

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Potwierdzam uratowała mi kilka razy cztery litery - ale ważne żeby też zgłaszać Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Oj nie działalem. Powiedzcie mi skąd/jakich apek/urządzeń jest tam info?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

sklep play yanosik Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Apke mam. Ale skąd jest info z trasy? Np o miśkach?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

to idzie on line - i serwer podaje na bieżąco - ale bardzo mało bierze netu
i ty jadąc zgłaszasz że stają czy potwierdzasz zgłoszenie innych Biggrin
fajne to jest Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Ehh kurteczka ale skąd oprócz tej apki? Są jakieś urządzenia do tego czy jakaś navi zintegrowana?
PS mówiłem idź spaç...

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

zobacz na yanosik.pl

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

op Mojzesz w fonie wlaczasz gps, ta aplikacja jest dokladna i od razu masz sciagnieta mapke, do tego ktos jedzie i zglasza ze jest fotoradar, czy suszarka i Ty widzisz np ze koles jakiś np. Przemo zglosił policję o godz 23.45 i już. Możesz i Ty zgłaszać i raczej powinnes :P Bardzo fajnie to działa
https://play.google.com/store/apps/detai...bi.android



http://www.youtube.com/watch?v=VoVK9Z6Zs-Y

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2014, 23:53 przez Mati.)

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

ok już ogarniam temat Biggrin

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

4 gości