Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Jakie amortyzatory polecacie?


PRZEMO
Administratorzy

Bardzo szybko prawie po nich jest

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi PRZEMO za ten post post:
  • Maniek7
blazejk
Specjalisci

Przemo bo B4 to do zwykłych samochodów a czarnuch to raczej do tego grona się nie zalicza Naughty

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2016, 11:49 przez blazejk.)

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(07-05-2016, 10:40)blazejk napisał(a): jak dla mnie to Bilstein B6 lub B10 - ale koszty już wtedy trochę inne.

Zwłaszcza że inne elementy zawieszenia klękną prędzej, np. górne mocowania kolumn Naughty

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi funkoval za ten post post:
  • Maniek7
Maniek7
Zarejestrowani

op A te Kayaba czy ori to wszystkie modele czy też są jakieś lepsze czy gorsze?

Odpowiedz
blazejk
Specjalisci

Kayaba Excel G to najwyższy model z tradycyjnych amortyzatorów.

Grand Scenic II - 1,9dCi Confort Expression & Laguna II- 2,2dCi Automat Initiale Paris
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bezsensu" - król Julian
[Obrazek: 1601105.png]
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi blazejk za ten post post:
  • Maniek7
kukiluki
Zarejestrowani

Właśnie jestem po wymianie amortyzatorów . pierwszy raz zamontowałem bezmarkowe szity , jakiś BERGH , na amorach opis GH , komplet 230 z odbojami i oslonami . .
wizualnie wyglądały dobrze , montaż bezproblemowy , zobaczymy jak długo wytrzymają .
Pierwsze wrażenie ok . ale cokolwiek bym nie założył to by było lepiej , stare były makabrycznie wylane i sparciałe .
Auto wiekowe ,a tu niespodzianka , pierwsza wymiana , stare ze znaczkiem Renault , i napis MADE IN POLAND. to co krosno dawało na pierwszy montaż ?
Przy okazji podjade na SKP zobacze jaką maja skuteczność

Odpowiedz
Marian1981
Zarejestrowani

kukiluki ja w poprzednim aucie(SC1) wymieniałem na coś o podobnej nazwie jak GH i auto jeździło dobrze nawet po zimie potem auto sprzedałem(ale nie z powodu amortyzatorów :-) ). Mechanik twierdził, że teki sprzęt to loteria albo będzie działał długooo albo nie wytrzyma pół roku.

Odpowiedz
Maniek7
Zarejestrowani

op Dziękuje za opinie Biggrin

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Online
Ogólnie z tymi bajabongo to loteria, Albo będą dziłac długo ,albo szybko padna, ja jestem mega zadowolony z kayaby.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
kukiluki
Zarejestrowani

Zobaczymy jak sie spiszą , generalnie auto jezdzi baaaaardzo mało ,co jakiś czas wpadnę na SKP. To może jakiś raport się wysmaruje

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości