Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Mycie szyb w samochodzie


miro
Moderatorzy

Przemo kiedy będziesz zamawiał?Biggrin
wziąłbyś jeden więcej dla mnie Biggrin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2014, 19:12 przez miro.)

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
kermitzaba
też byłbym chętny, miro to jest u Nas w Katowicach Biggrin

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

gdzie dokładnie?

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
kermitzaba
niedaleko 3 stawów

http://www.sonax.katowice.pl/strona.php?24446

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

op to ustalimy i zamówimy wspólnie - Chorzowianie odbiorą i będzie okazja się spotkać Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
miro
Moderatorzy

popieram Thumbup ktoś jeszcze chętny?Biggrin

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Panowie mam problem z przednią szybą bo w deszczu lub po użyciu płynu szyba często wygląda jakby była tłusta. Jazda w deszczu to masakra. Myłem szybe płynem do szyb z alko i nie pomogło. Na ten moment przyszło mi do glowy że po prostu ostał mi się na niej kamień. Czym to usunąć? Pasta polerska lekkościerna, mleczko do umywalek a może jeszcze coś innego?

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Jeśli kamień z wody, to octem - szmatkę punktowo. Ale nie wydaje mi się, zeby to był kamień. Próbowałeś benzyną ekstrakcyjną?

Odpowiedz
Bora
Kobiety

Spróbuj prepartatu NUTA z K2 do szyb samochodowych,ze wszystkim daje radę, ja tylko tego używam, kosztuje do 10 zł

Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

Jutro bede walczył

a wygląda to tak:

Załączone pliki

Miniatury
   

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2014, 18:24 przez mojzesz92.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości