Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Jaka to część ?


A2-eR11
Zarejestrowani

Zmniejszy się zasięg wykrywania i komunikacji z kartą HF

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

No własnie jeśli jedną ,,antenę,, się odepnie to chyba nie powinno się rozprogramować jeśli jest druga?

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Nie jestem pewien ale może komp krzyczeć błędem braku komunikacji z anteną i odciąć hf ale wątpię ...
Jak nie odłączy to zmniejszy się zasięg na pewno. Np. po podejściu z tyłu auta nie otworzysz klapy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2016, 10:39 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kris-pmi
Zarejestrowani

taki odważny to ja nie jestem żeby odpinać coś co niewiem do czego służy Biggrin

kris-pmi 
Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Blad bedzie odnotowany oczywiscie o odpieciu anteny, Ale nic wiecej sie nie stanie. Przy zalozeniu odpiecia jednej anteny. Nagly brak zasiegu anteny z karta wywali komunikat na desce ze: "karta niedostepna". Po wykryciu przez inna antene komunikat zgasnie.
Poza tym, przeciez zawsze moze sie zdarzyc awaria takiej anteny i zostaje ona odlaczona... Nic sie nie zmienia poza zasiegiem. Przy podpieciu klipa wyjdzie ze jest jakas niesprawna czy brak z nia kontaktu i trzeba sie tym zajac.
Problem bedzie jak sie wszystkie anteny odepnie. Ale tez niewielki, bo tylko HF przestanie dzialac calkiem i tyle. Podpiecie ponowne anten powinno uruchomic z automatu HF, czasem moze co najwyzej potrzene bedzie wykasowanie bledow HF zeby to ruszylo.

Klapa bagaznika ma swoja antene HF. Ta pod siedzeniami jest od wewnetrzego wykrywania karty.
Mozna wtedy np pijanego kierowce z karta gdzies w kieszeni przewiezc na tylnych siedzeniach czy bagazniku Thumbup

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości