Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wciąż resetujący się zegar


edredon
Zarejestrowani

op Mhm... .. no to w takim razie na razie przeboleję ten resetujący się zegar i wstrzymam się z tą regeneracją licznika.  Jak padnie coś więcej to wówczas zadziałam. Dzięki za podpowiedzi.

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Jak padnie coś więcej to zamiast 70 zapłacisz 150 albo lepiej

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
baca
Zarejestrowani

Trzeba go wyjąć bo padnie. Przelutuj go i problem powinien zniknąć. Ja miałem to samo w pt, dziś go posmarowałam nową cyną i już nie miga, nie nabija km po 12000 i nie gaśnie. Zestaw naprawczy to koszt ok 40 zł jak ktoś czuje się na siłach, ale na początek przelutować. Mnie jeszcze po tym czasem sterowanie radiem z kierownicy i tempomat szwankuje, ale narazie jest nie poskręcany i może nie do końca styka kostka.

Odpowiedz
edredon
Zarejestrowani

op No i stało się.... Licznik padł całkowicie. Więc teraz czeka mnie jego całkowita naprawa : /

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

To było pewne, że Cię naprawa nie ominie. Pisaliśmy o tym

Masz jedną firmę w BB która się tym zajmuje ale patrząc na ich ogłoszenia chyba taniej będzie wysłać do kolegi Cinas z forum lub Zavadz lub do El-Carsu. Wszyscy Ci zrobią za przyzwoitą cenę i solidnie.

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Highwayman1990
Zarejestrowani

Również polecam, robiłem regenerację rok temu i zegary śmigają elegancko Biggrin

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

Ja mam problem zegara, ale inny niż wyżej. Po krótkim odlaczeniu aku, ustawiłem radio, zegar. Niestety zegar nie pracuje po wyłączeniu zapłonu. Rano wsiadam do auta a godzina jest podobna do tej jaka była ustawiona. Nic innego mi się nie resetuje. Ktoś tu wcześniej pisał o strefie czasowej, ale w ustawieniach nie widzę takiej opcji.
[Obrazek: bc48fdfc45d4eade9a27445b7adc7c34.jpg]

KIA Sportage 1,6 TGDI
Odpowiedz
jaceek
Zarejestrowani

(24-10-2016, 15:08)Rysal napisał(a): Ja mam problem zegara, ale inny niż wyżej. Po krótkim odlaczeniu aku, ustawiłem radio, zegar. Niestety zegar nie pracuje po wyłączeniu zapłonu. Rano wsiadam do auta a godzina jest podobna do tej jaka była ustawiona. Nic innego mi się nie resetuje. Ktoś tu wcześniej pisał o strefie czasowej, ale w ustawieniach nie widzę takiej opcji.
[Obrazek: bc48fdfc45d4eade9a27445b7adc7c34.jpg]

Hej,
ja mam podobnie. Ustawiłem zegar na 12:45 i zawsze po włączeniu prądu mam tę samą. Czyli jadę np godzinkę do 13:45 wyłączam samochód, włączam i mam 12:45. Reszta działa :/ Czy to również problem z wyświetlaczem? Dodam, że dzieje się to po wymianie akumulatora.

Odpowiedz
Roming
Zarejestrowani

(24-10-2016, 15:08)Rysal napisał(a): Ja mam problem zegara, ale inny niż wyżej. Po krótkim odlaczeniu aku, ustawiłem radio, zegar. Niestety zegar nie pracuje po wyłączeniu zapłonu. Rano wsiadam do auta a godzina jest podobna do tej jaka była ustawiona. Nic innego mi się nie resetuje. Ktoś tu wcześniej pisał o strefie czasowej, ale w ustawieniach nie widzę takiej opcji.
[Obrazek: bc48fdfc45d4eade9a27445b7adc7c34.jpg]

Żeby wejść w ustawienia potrzeba podać 4 cyfrowy PIN i zatwierdzić OK.
Generalnie czas powinien się pobierać z danych GPS.

Odpowiedz
jaceek
Zarejestrowani

(18-01-2022, 09:05)Roming napisał(a): Żeby wejść w ustawienia potrzeba podać 4 cyfrowy PIN i zatwierdzić OK.
Generalnie czas powinien się pobierać z danych GPS.

PIN to będzie pewnie ten sam co jest do odblokowania radia?
Szczerze mówiąc to odbiornik GPS nie działa mi od jakiś dwóch lat, a zegar był ok Biggrin Niestety nie będę wymieniał anteny bo szkoda zachodu, pół samochodu trzeba rozbierać tym bardziej, że mi w ogóle to niepotrzebne w dzisiejszych czasach z nawigacją w telefonie. Czyli co, bez GPS nic się nie da zrobić?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości